Russian Crypto Group прагне до переговорів з Путіним

Джерело: Yalcinsonat/Adobe

Лідери о РосіяПредставники індустрії криптоактивів і блокчейнів кажуть, що хочуть зустрітися з президентом Володимиром Путіним для особистих переговорів про регулювання криптовалюти.

ЗМІ РБК повідомляє, що запит був зроблений Російською асоціацією криптоіндустрії та блокчейну (RACIB) і спілкою розробників програмного забезпечення під назвою Russoft. Сторони виступили співавторами листа, який передали в офіс Путіна і поділився онлайн.

Сторони закликали Путіна очолити «майстерню», яка б «погодила основи» політики «у сфері» регулювання криптовалюти. Автори попросили Путіна «допустити представників» «організованого» криптоспільноти на зустріч.

Сторони заявили про «серйозний ризик» того, що російська економіка в кінцевому підсумку «відстане» від міжнародних колег. Це станеться, якщо Москва не запровадить «нові фінансові технології», стверджували.

Автори заявили, що як політичні вороги Росії, так і «дружні» країни тепер загрожують перевершити Росію в крипто- та фінтех-секторах.

Російське крипторегулювання застрягло в підвішеному стані, і Москва глибоко розділена з цього питання. Міністерства фінансів і торгівлі країни виступають за регулювання криптофірм, видачу ліцензій внутрішнім криптобіржам і зобов’язання промислових майнерів сплачувати податок на їхні доходи.

Але Центробанк, очолюваний ключовим союзником Путіна Ельвірою Набіулліною, є запекло проти. Набіулліна хоче запровадити майже повну заборону криптовалют у китайському стилі, а замість цього хотіла б підтримувати цифровий рубль.

Ця безвихідь призвела до розмов про компроміс, що, здається, викликало занепокоєння RACIB та інших галузевих груп.

Чому лідери російських криптовалют хочуть зустрітися з Путіним?

Автори листа стверджували, що поточні пропозиції політики «не дозволять російському бізнесу повністю вивчити потенціал нових фінансових інструментів».

Вони стверджували, що російські компанії, швидше за все, прагнуть переїхати в інші країни. І вони сказали, що це означатиме «прямі фінансові втрати для казначейства».

Органи скаржилися на «надзвичайно консервативний і заборонний підхід» політиків.

І вони попередили, що застосування надмірно консервативного підходу до регулювання криптографії означатиме, що Росія втратить темпи розвитку глобальної цифрової економіки.

Автори стверджують, що Росія відмовиться від «можливості» стати світовим лідером у сфері цифрових платежів, якщо запровадить жорсткі правила.

RACIB закликав офіс Путіна сформувати робочу групу з питань криптовалют і запустити «пілотні проекти» з питань криптовалют.

Організація зауважила, що ці пілотні проекти можуть досліджувати простір транскордонних платежів із російськими політичними союзниками, а також з іншими країнами БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південна Африка).

Члени БРІКС мають нещодавно переглянуті плани щодо запуску загального стейблкойну. Москва і Тегеран також провели переговори про створення золотого токена, який дозволить їм торгувати без використання долара США.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини