Розслідування FMC стверджує, що MSC стягувала з клієнтів завищену плату за D&D

Фото: © Nikshor | Dreamstime.com

Компанія MSC може зіткнутися з обвинуваченнями, пов’язаними з імовірними порушеннями Закону США про судноплавство після розслідування Федеральною морською комісією (FMC) заяв про те, що компанія виставила понад 2 мільйони доларів США додаткової плати за простой і затримання (D&D).

Розслідування відбулося після перевірки FMC зборів MSC за D&D у 2021 році, при цьому стверджувалося, що перевізник виставляв однакову добову ставку як для діючих, так і для непрацюючих рефрижераторів (NOR), незважаючи на те, що через свого агента в США він стверджував, що це не так.

У заяві комісії зазначається: «Згідно з інформацією та переконанням, принаймні 925 випадків клієнти MSC оскаржували діючу затримку рефрижератора або простой, що призвело до відшкодування на загальну суму 1,2 мільйона доларів США.

«У 2021 році 1704 завищені витрати на NOR залишилися незаперечними, в результаті чого MSC зберегла приблизно 857 944 дол. США додаткового доходу, і MSC не вжила жодних дій, щоб виправити операційний рефрижератор проти затримки NOR, простою або завищених витрат на добові».

За даними FMC, «неправильне застосування» робочих рефрижераторних ставок до відправлень NOR нібито стало «нормальною та звичайною» практикою перевізника.

Дійсно, у заяві додається, що всупереч Закону про судноплавство перевізник не надавав окремі збори D&D для NORs для публічного огляду до березня цього року, з інформацією, отриманою з коносаментів, наданих клієнтами MSC.

MSC є останнім перевізником, який опинився під розслідуванням FMC, оскільки комісія активізує зусилля щодо боротьби з «нечесною практикою», вважаючи, що перевізники експлуатували вантажовідправників, які відчайдушно шукали пропускну здатність під час пандемії.

Минулого місяця компанія-імпортер фруктових соків Rahal International подала скаргу на Hapag-Lloyd, стверджуючи, що близько 300 000 доларів США за D&D були несправедливими, вимагаючи відшкодування 715 631 доларів США.

Однак ці суми значно менші за рішенням FMC про те, що Hamburg Süd має сплатити 9,8 млн. доларів вантажовідправнику меблів OJ Commerce після того, як він відмовив йому у контракті на вантажне приміщення, а Bed, Bath & Beyond подає OOCL мегапозов у ​​розмірі 38 млн. доларів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини