Röhlig Logistics розглядає M&A, оскільки, схоже, буде розвиватися після успішного 2022 року

© Бйорн Вилезіх |

Röhlig Logistics, яка пишається своїм поєднанням аналогових і цифрових рішень, може стати привабливим партнером зі злиття, оскільки планує розвиватися далі після успішного року.

У компанії заявили, що сьогодні вранці минулий рік був «найуспішнішим» у своїй історії: EBIT зріс з 61 мільйона євро (65,5 мільйона доларів) до 84 мільйонів євро, а валовий прибуток склав 276 мільйонів євро, тобто майже на 30%.

Компанія розповів ДВЗ він хотів отримати більше обсягів і тепер розглядав можливість пропозиції про поглинання, намагаючись досягти своїх амбіцій зростання.

Röhlig вже має близького партнера: минулого року компанія заснувала контрактне логістичне спільне підприємство з Penske Logistics у Німеччині та Нідерландах. Її валовий прибуток у цьому секторі зріс на 11%, завдяки тому, що вона потроїла складські площі в Європі та залучила клієнтів-блакитних фішок.

Компанія заявила, що «пом’якшила вплив ослаблених обсягів завдяки адаптації», додавши: «У морських вантажних перевезеннях ми змогли запропонувати клієнтам додатковий простір і розширити наш бізнес у першому півріччі, незважаючи на вузькі місця вантажного простору.

«Коли ситуація кардинально змінилася в другій половині року, ми швидко й гнучко адаптувалися, щоб продовжувати пропонувати нашим клієнтам індивідуальні рішення», — сказав Гілтон Грей, генеральний директор морського, повітряного, контрактного та продажів.

«У авіаперевезеннях, незважаючи на погіршення глобального ринкового середовища порівняно з попереднім роком, ми фактично виросли непропорційно з наших основних ринків».

GP у морських вантажних перевезеннях зріс на 58%, тоді як у повітряних перевезеннях він зріс на 31%.

Стратегічна програма Röhlig, Blue Star, допоможе їй зосередити своє зростання, йдеться в заяві. Її метою є «забезпечення незалежності та привабливості компанії для клієнтів, співробітників і постачальників насамперед шляхом органічного зростання». Він додав, що нарощує свій цифровий досвід у співпраці з двома своїми дочірніми компаніями-виробниками програмного забезпечення, cargonerds і logineer.

Керуючий партнер Філіп Гервіг сказав: «Ми розглядаємо довгострокове партнерство з нашими клієнтами та постійне розширення нашої глобальної мережі як основу нашого успіху. Навіть у нинішньому слабшому ринковому середовищі ми продовжуватимемо зосереджуватися на зростанні нашого основного бізнесу, а також на розширенні нашого цифрового досвіду та глобальної мережі».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини