Регулятор даних Великобританії перевірить криптопроект OpenAI Worldcoin

Джерело: Pixabay / Michael Gehlert

Офіс уповноваженого з питань інформації Великобританії планує провести «подальші розслідування» криптопроекту OpenAI – Worldcoin.

За матеріалами Reuters звітмоніторинг даних заявив у четвер, що проведе перевірку Worldcoin, криптопроект, який створює надійне рішення для того, щоб відрізняти людей від штучного інтелекту онлайн. Унікальне підприємство дозволяє клієнтам сканувати своє очне яблуко в обмін на цифрову ідентифікацію – «World ID» – і безкоштовно криптовалюта.

«Ми відзначаємо запуск WorldCoin у Великій Британії та будемо проводити подальші розслідування», — сказав речник офісу комісара з інформації.

Джерело також зазначило, що організації повинні мати «чітку правову основу для обробки персональних даних. Якщо вони покладаються на згоду, вона має бути надана вільно, і її можна відкликати без шкоди».

Worldcoin, проект OpenAI за підтримки генерального директора Сема Альтмана, запущений у понеділок, описуючи себе як «цифровий паспорт», щоб допомогти користувачам довести, що вони люди. «Worldcoin складається з цифрової ідентифікації, що зберігає конфіденційність (World ID) і, якщо це дозволено законодавством, цифрової валюти (WLD), отриманої просто за те, що ви люди», — сказали співзасновники під час запуску.

Після запуску нативна монета WLD значно зросла до 3,58 доларів на тлі занепокоєння криптовалютних трейдерів і прихильників. Запуск токенів передбачав випуск 143 мільйонів WLD, з яких 100 мільйонів було виділено маркет-мейкерам, а решта токенів була розгорнута для інвесторів, які перевіряли особу, скануючи своє очне яблуко під час попереднього запуску Worldcoin.

Криптопроект може похвалитися двома мільйонами реєстрацій користувачів під час початкової пробної фази та планує розширити свою діяльність, включаючи сканування райдужної оболонки очей користувачів для ідентифікації, до 20 країн.

Представник Worldcoin сказав CoinDesk, що проект «продовжує оцінювати місцеві закони та правила, щоб забезпечити відповідність».

Що стосується Загального регламенту захисту даних (GDPR), Worldcoin Foundation «повністю дотримується всіх законів і норм, що регулюють збір і передачу біометричних даних, включаючи Загальний регламент Європи щодо захисту даних».

Регулятор даних розслідує проект Worldcoin у той час, коли зростає занепокоєння конфіденційністю даних щодо використання сканування очного яблука. Спекулянти з усього світу підняли питання про те, як зберігаються та захищені дані, а також заходи, які вживаються для захисту прав користувачів на конфіденційність.

У результаті проект, ймовірно, потрапить під підвищену увагу з боку регуляторів у всьому світі, а оголошення британського контролера даних є важливим кроком у розумінні наслідків Worldcoin.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини