Ранній новатор Crypto стає прихильником відповідності: сага про Чарлі Шрема

Джерело: Adobe / Wit

Чарлі Шрем – засновник занепалої біржі біткойнів (BTC) Bitshrem – став голосом за дотримання нормативних вимог після того, як вісім років тому був ув’язнений за порушення криптовалюти.

Співзасновник біржі зараз є генеральним партнером Druid Ventures, криптовенчурної компанії на ранній стадії розвитку, яка надає послуги з розвитку та стратегічні консультації.

«Там є ціла купа людей, які борються зі звіром, що відповідає вимогам криптовалюти, намагаючись з’ясувати все це зі своїми юристами», — сказав Шрем. Wall Street Journal (WSJ). «Тут я вступаю, допомагаючи їм розташувати качок».

Заснувавши Bitshrem у 2011 році, компанія першого інвестора в біткойни різко збільшила обсяги торгів у 2013 році, коли ціна біткойна піднялася з приблизно 100 доларів США до понад 1000 доларів США до кінця року. Потім він отримав інвестиції в розмірі 1,5 мільйона доларів від Winklevoss Capital для сприяння масштабу діяльності.

Однак у 2015 році колишній генеральний директор опинився у в’язниці за звинуваченням у веденні неліцензованого бізнесу з грошових переказів і нібито за спробу відмивання понад 1 мільйона доларів через недіючий ринок темної мережі. Великий шовковий шлях. Два роки провів за ґратами.

Шрем сказав, що, хоча він не сподівався повернутися до криптовалюти після перебування у в’язниці, він переглянув спосіб, яким він міг би вплинути на індустрію, підштовхнувши її до відповідності. Byte Federal, наприклад, є оператором біткойн-банкоматів, і він каже, що пишається тим, що заохочував його придбати ліцензію на переказ грошей.

Хоча співзасновник Byte Federal Леннарт Лопін не пригадує, чи отримував пряму регуляторну консультацію від Шрема, він визнав, як особиста історія Шрема вплинула на мотивацію його фірми домагатися відповідності. Він сказав:

«[Shrem’s] арешт був одним із моментів, коли всі почали думати, що ми живемо в середовищі правил і законів».

Шрем сказав, що опинився у в’язниці через свою колишню відразу до поступливості загалом, але тепер він засвоїв урок: «Навіть якщо ви маленькі, ви не хочете опинитися на неправильному боці речей», — сказав він.

Крипто правила все ще туманні

Криптоіндустрія в Сполучених Штатах все ще розробляє чіткий набір правил – зокрема, щодо того, які монети кваліфікуються як цінні папери, і чи можна їх котирувати на криптобіржах.

Минулого місяця Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала до суду на Binance і Coinbase за розміщення кількох незареєстрованих цінних паперів, деякі з яких нібито включають BNB, Binance USD (BUSD), Solana (SOL), Cardano (ADA) і Polygon (MATIC).

Критики галузі кажуть, що SEC не надала чіткості щодо того, як дізнатися, які криптовалюти є цінними паперами, а також не надала чіткого шляху для фірм, щоб зареєструвати свої продукти цінних паперів.

Прихильники криптовалют налаштовані оптимістично остаточне рішення у SEC V. Цього місяця Ripple, можливо, створив чіткий правовий прецедент для криптокомпаній. Суддя у справі вважав, що XRP сам по собі не є цінним папером, як і продажі активу на вторинному ринку.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини