Raleon залучає $3,8 млн початкового фінансування для трансформації маркетингу Web3 за допомогою інноваційного інструменту залучення та вбудованих квестів

Джерело: Raleon / Twitter

Ралеонплатформа взаємодії Web3, забезпечила значний раунд фінансування в розмірі 3,8 мільйона доларів, щоб допомогти брендам, іграм і dApps конвертувати та утримувати користувачів за допомогою свого останнього продукту Embedded Quests, як ексклюзивно повідомляє cryptonews.

На чолі з Blockchange, Play Ventures, Alliance DAO та Portal Ventures Raleon зможе розширити свою команду та надати проекти та бренди, щоб мати можливість персоналізувати досвід для користувачів із Web2 та Web3 даних і зрозуміти фактичну маркетингову рентабельність цих зусиль.

«Ми раді цьому фінансуванню співпрацювати з великими інвесторами в космос, щоб продовжувати розбудовувати платформу Raleon, допомагаючи проектам і брендам розвиватися», — сказав Натан Снелл, генеральний директор і співзасновник Raleon.

Платформа Raleon SaaS, заснована Натаном Снеллом і Адамом Ларсоном у 2022 році, використовує аналітику зростання, автоматизацію маркетингу Web3, вбудовані квести, а також дані поза ланцюгом і в мережі для оптимізації утримання та конверсії користувачів для будь-якого проекту Web3.

«Мета кожної компанії, як у Web3, так і ні, — розвиватися. Тим не менш, у Web3 дуже багато проектів і брендів не змогли використовувати свій веб-сайт або dApp як ефективний канал зростання. Тоді всі за замовчуванням використовують Discord як ядро. інструмент зростання, який має багато проблем», — сказав Натан CryptoNews.

Отже, заохочення та винагорода за поведінку користувачів стало важливою метою веб-компаній відповідно до основних принципів Web3.

«Як наслідок, проекти часто витрачають гроші на рекламу, події чи зовнішні квести, мало витрачаючи на те, щоб справді добре навернути цих користувачів або створити лояльність, коли вони їх отримають».

Платформа Raleon безпосередньо вирішує цю проблему, надаючи проектам інструменти та рішення для справжнього розуміння їхньої клієнтської бази – їх ідентичності, пріоритетів і, що важливо, методів персоналізованої та змістовної взаємодії.

«Наша платформа приймає цей виклик безпосередньо, оснащуючи проекти інструментами та рішеннями, щоб по-справжньому зрозуміти свою клієнтську базу — хто вони, що для них важливо, і, що найважливіше, як взаємодіяти з ними так, щоб вони відчували себе особистими та актуальними. – зазначив Джей Дженкінс, керівник відділу продуктів Raleon.

Інноваційні вбудовані квести Raleon революціонізують залучення користувачів до dApps

У відповідь на тенденцію використання квестів Web3 для утримання користувачів Raleon представляє свою останню інновацію, Вбудовані квестипризначений для розширення можливостей децентралізованих програм (dApps) у легкому створенні персоналізованих квестів.

Ці квести легко інтегруються в dApp, усуваючи необхідність кодування.

Ця унікальна функція забезпечує точне націлювання на користувачів за допомогою індивідуальних завдань, що включають дані web2 і web3, і охоплює різноманітні дії, починаючи від взаємодії в додатку до завдань у ланцюжку та навіть підтвердження права власності на NFT. Успішне проходження квесту винагороджується.

«Вбудовані квести Raleon дозволили нам гейміфікувати наш досвід навчання та конференцій — онлайн, у реальному житті та в ланцюжку. Взаємодія з квестами була чудовою, оскільки вона дала новим і існуючим членам спільноти чудовий спосіб весело провести час і стати частиною Game7″, – сказала Сара Барчічат, керівник заходів у Game7 та Windranger Labs.

Рішення Raleon, Embedded Quests, надає брендам розмовний інтерфейс, схожий на чат, що дозволяє їм встановлювати персоналізовані подорожі клієнтів на своїх веб-сайтах, таким чином розвиваючи значущі відносини з клієнтами.

Порівняно з поширеними квестами web3, які часто перенаправляють користувачів на зовнішні платформи для виконання завдань, що призводить до фрагментованого досвіду користувача з обмеженим поверненням на веб-сайт оригінального бренду, Raleon’s Embedded Quest підтримує єдиний досвід у dApp.

«Функція Embedded Quest — це більше, ніж просто гейміфікація; це універсальний інструмент залучення», — сказав Натан.

Доведена ефективність Raleon підкреслюється його впровадженням серед видатних діячів на арені Web3, включаючи таких лідерів галузі, як 0x, Phaver і Game7.

Клієнти відчули значне зростання коефіцієнта конверсії, який перевищив 20%, рівень активації перевищив 60%, а рівень залученості зріс більш ніж на 50% від базового рівня.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини