Радники та консультанти заробили 38 мільйонів доларів у січневих рахунках – ось остання інформація

Pixabay / Кларенс Алфорд

Сага про банкрутство FTX, що триває, призвела до приголомшливих витрат на судові витрати, як виявив останній суд опилки. Лише за січень загальна сума юридичної роботи та витрат досягла 38 мільйонів доларів.

Серед фірм, залучених у справу, Sullivan & Cromwell виявилася найбільшим бенефіціаром. Як радник, відповідальний за виявлення, розпорядження активами та аналіз/повернення активів, фірма виставила рахунок на суму 16,8 мільйона доларів США для покриття 14 569 годин юридичної роботи, виконаної в січні.

Це значне покращення для Sullivan & Cromwell, оскільки вони зіткнулися з ризиком бути вилученими зі справи в грудні.

Департамент юстиції заперечив до FTX, найнявши фірму, яка стверджує про конфлікт інтересів у провадженні.

Сем Бенкман-Фрід також опублікував заперечення, стверджуючи, що співробітники юридичної фірми тиснули на нього, щоб оголосити про банкрутство в листопаді 2022 року.

Однак Sullivan & Cromwell отримали вотум довіри, коли наприкінці січня суд Делаверу постановив, що вони можуть продовжувати роботу над справою.

FTX Saga Legal Bill Stacks Up

Інші юридичні фірми змогли зачерпнути менші ковтки з горщика.

Quinn Emmanuel Urquhart & Sullivan виставив рахунок у розмірі 1,4 мільйона доларів як спеціальний радник, відповідальний за аналіз і повернення активів, а також дії щодо ухилення.

Тим часом Landis Rath & Cobb вийшла з січня з найменшим прибутком, стягуючи лише 663 995 доларів США за ведення слухань, судових процесів і розпорядження активами.

Загалом судові витрати склали трохи більше 19 мільйонів доларів (близько 50%).

Фінансові послуги виходять на другий етап

Щодо фінансової сторони, фірма Alvarez & Marsal, що надає послуги, висунула найбільшу плату, виставивши 12,3 мільйона доларів за сукупні 5644 години роботи над уникненням, фінансовим аналізом і бухгалтерським обліком.

За цим послідувала AlixPartners, фірма, залучена до справи для проведення криміналістичного аналізу продуктів і токенів DeFi. Вони виставили 2,1 мільйона доларів за 2454 години роботи.

Нарешті, інвестиційний банк Perella Weinberg Partners продовжував стягувати щомісячну комісію в розмірі 450 000 доларів США.

Відповідаючи за розробку стратегії реструктуризації, наразі фірма зосередилася на продажу LedgerX і FTX, щоб створити ліквідність для кредиторів.

Альварес і Марсал складають 68% витрат на FTX

Разом фірми виставили додаткові 325 000 доларів на витрати з майже 20 000 доларів, витрачених на їжу тільки в січні.

Альварес і Марсал були одними з найбільших витрат, і вони стають одними з найдорожчих компонентів справи. Ця фірма витратила 12 347 доларів на їжу, що становить 68% витрат на справу, тільки в січні.

Загалом Альварес і Марсал також стягували найвищу погодинну оплату серед усіх фірм.

Оскільки витрати продовжують накопичуватися, кредитори залишаються в збитку, і, як це надто часто буває під час процедур банкрутства, справжніми переможцями є представники, принаймні на даний момент.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини