Письменник «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі каже, що купує біткойни, тому що не «довіряє» доларам США

Роберт Кіосакі. Джерело: скріншот відео, Youtube/The Rich Dad Channel

Роберт Кійосакі, всесвітньо відомий підприємець і письменник, розповів, що купує більше біткойнів, оскільки не довіряє долару США, який він назвав «фальшивим».

Кійосакі, який є автором бестселера «Багатий тато, бідний тато», зробив суворе попередження щодо ослаблення долара США під час рекнету інтерв’ю з Новини Kitco.

Посилаючись на такі аспекти, як надмірне друкування, американський підприємець стверджував, що дні долара США як резервної валюти світу полічені. “Долар був таким же хорошим, як золото, це все змінилося, і сьогодні ми маємо серйозні проблеми в усьому світі, і я дуже стурбований, що настав кінець Американської імперії”, – заявив він.

Натомість Кійосакі сказав, що вірить у тривалу цінність біткойнів та інших дорогоцінних металів, таких як золото та срібло. Він згадав, що навіть коли біткойн падає, він «відривається», доводячи, що флагманська криптовалюта є стійкою.

«Коли я побачив, що біткойн піднявся до 20 000 доларів, я не знаю, коли це було, потім він впав. Але потім це повернулося… тож чим більше я в цьому, тим більше розумію, що він є стійким. Отже, причина, чому люди купують біткойн, – це та сама причина, чому я купую це [silver]. І я купую це [gold]. Я не довіряю цьому [dollar bills].”

Кійосакі давно є прихильником біткойна, віддаючи перевагу провідній криптовалюті перед іншими альткойнами. На початку цього року він виявлено що він набуває більше BTC, тому що вони класифікуються як товар, подібно до золота та срібла, тоді як інші альткоїни класифікуються як цінні папери, «і правила SEC придушать більшість із них».

Автор бестселерів також продовжує робити шалені прогнози щодо ціни біткойна. Раніше в цьому місяці він прогнозував, що ціна біткойна різко злетить до 500 000 доларів до 2025 року.

Біткойн продовжує зростати, незважаючи на регуляторні заходи

Незважаючи на низку агресивних регулятивних дій з боку влади США, флагманська криптовалюта останнім часом має тенденцію до зростання. Згідно з даними CoinGecko, біткойн зріс більш ніж на 14% за останні два тижні.

Браян Курчесн, засновник і генеральний директор DAIM, менеджера з криптовалют і традиційних акцій, зазначив, що минулого тижня флагманська криптовалюта подорожчала більш ніж на 15%. Він сказав, що хоча такі рухи не дуже поширені в TradFi, вони є «досить поширеним явищем» на криптовалютних ринках.

«Насправді з 2017 по 2021 рік біткойн переживав щонайменше 5 таких тижнів на рік і в середньому становив більше 6», — сказав Куршен у коментарі, додавши, що у 2022 році було лише три тижні, які приносили такий величезний прибуток.

«Тож можна сказати, що ми запізнилися до нещодавнього підвищення, яке призвело до того, що в січні ми катапультувалися з приблизно 17 тис. дол. США до 23 тис. дол. нерозумно очікувати ще більше великих тижнів попереду».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини