Прихильники цифрового мистецтва в мережі сподіваються, що ця остання велика пожертва зможе розвинути простір

Псевдонімний колекціонер цифрового мистецтва та автор популярного інформаційного бюлетеня про цифрове мистецтво Medici Minutes, який відомий у Twitter @CozomoMedici, нещодавно оголосив про велику мережеву пожертву на Музей мистецтв округу Лос-Анджелес. Згідно з твітом @CozomoMedici, чиє повне ім’я в Твіттері — Cozomo de’ Medici, він зробив першу пожертву колекціонера музею, що є найбільшою колекцією цифрового мистецтва, яка потрапила в музей.

Зокрема, колекція Cozomo de’ Medici пожертвувала 22 невзаємозамінні токени цифрового мистецтва, включно з роботами 2017–2022 років від 13 різних міжнародних художників. Козомо Медічі заявив, що «ці твори тепер будуть знаходитися в одній з найбільших колекцій мистецтва в історії людства, поряд із фізичними творами, які визначають художнє вираження останніх 6000 років». Серед них «твори Рембрандта, Пікассо, Фріди Кало, Кассата, Енді Ворхола, Моне та Джорджії О’Кіф».

Козомо де Медічі висловив надію, що «ця пожертва допоможе назавжди закріпити мистецький рух у мережі в каноні історії мистецтва… Прокладає шлях для музеїв у всьому світі, щоб зберігати найкращі цифрові твори поряд із найкращими фізичними… І надихає нас усіх продовжувати творити історія разом».

Посібник для початківців із NFT: що вам слід знати

Crypto Community хвалить пожертвування

Ентузіасти цифрового мистецтва швидко похвалили пожертву, яка, на думку багатьох, допоможе просувати простір цифрового мистецтва вперед. «Дякуємо від імені всіх нас за такий щедрий внесок! Я дуже радий бачити, що такою чудовою роботою керує чудова установа!» сказав @pixelpete.

«Саме такі речі дійсно рухатимуть простір вперед і допоможуть нам повністю розкрити наш потенціал. Дякую, це чудово. Не можу дочекатися, коли він буде готовий”, – сказав @500arts.

«Чувак, ти справжній КОЗЕЛ, коли це робиш… вітаю і дякую… це допоможе значно розширити обізнаність про мистецтво NFT як про витончене мистецтво», — сказав @iamDCinvestor.

«Вітаю, Синьоре, з цією важливою віхою для всього простору. Ми всі дуже пишаємося вашим лідерством і щедрістю», – сказав @kukulabanze.

Мистецька революція в мережі – все ще на ранніх стадіях

«Краса цього цифрового світу полягає в тому, що все в мережі та онлайн», — сказав Козомо де Медічі під час телефонної розмови на сайті Artnet News, орієнтованому на цифрове мистецтво. «Ви можете побачити інші роботи художників, які вас цікавлять, кому вони належать, де вони були та ціни — у порівнянні зі світом сучасного мистецтва, де дуже важко отримати доступ до цих даних стороннім особам», — сказав він. додано.

Медічі сказав веб-сайту новин про цифрове мистецтво, що він сподівається, що краща доступність онлайнового цифрового мистецтва та NFT у порівнянні зі світом традиційного мистецтва спонукатиме більше людей стати колекціонерами. Це, у свою чергу, може збільшити кількість цифрових художників, які зможуть заробляти на життя своєю роботою, сказав він.

Згідно з даними, Медічі наразі володіє 1124 NFT цифрового мистецтва Відкрите море. Точна вартість колекції невідома, але, ймовірно, становить десятки мільйонів. Але це лише мала частка ринкової капіталізації цифрового мистецтва Найнижча ціна NFT. Веб-сайт, який наразі відстежує 559 найкращих колекцій мистецтва NFT, наразі вказує на загальну ринкову капіталізацію NFT майже 7,2 мільярда доларів. Дві колекції, Bored Ape Yatch Club і колекції CryptoPunks, становлять понад 2,0 мільярда доларів цієї ринкової капіталізації.

Як купити NFT на OpenSea

Це може здатися чималим, але ринок NFT залишається дуже нішевим простором. Дійсно, загальна ринкова капіталізація NFT блідне в порівнянні з більш широким ринком криптовалют, ринкова капіталізація якого становить 1,05 трильйона доларів, згідно з CoinMarketCap. Ринкова капіталізація золота становить понад 11 трильйонів доларів, а у 2020 році капіталізація світового фондового ринку становила близько 94 мільярдів доларів (зараз вона буде набагато вищою).

Якщо такі прихильники, як Козомо де Медічі, мають рацію у своїх переконаннях, що цифрове мистецтво в ланцюжку — це майбутнє, тоді було б нерозумно думати, що ринкова капіталізація цифрового мистецтва NFT колись може перевищити 1,0 трильйона доларів.

Як почати роботу з NFT: посібник для початківців

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини