Прохання мільярдера Майкла Сейлора відхилити звинувачення в ухиленні від сплати податків суддя відхилив – ось остання інформація

Джерело: YouTube / Lex Fridman

Колишній генеральний директор MicroStrategy Майкл Сейлор зазнав сильного удару, оскільки суддя Івонн Вільямс відхилила його апеляцію щодо позовів про ухилення від сплати податків. Хоча суд відхилив звинувачення в тому, що компанія та Сейлор вступили в змову з метою порушення Закону про неправдиві заяви Вашингтона, округ Колумбія.

У квітні 2021 р. розкриття інформації інформатори стверджували, що Сейлор ухилявся від сплати податків в окрузі Колумбія (округ Колумбія), видаючи себе за резидента Флориди.

Колишній генеральний прокурор округу Карл А. Расін порушив справу проти Сейлора на основі цих звинувачень. Расін стверджував, що Сейлор не сплачував міські податки на прибуток між 2005 і 2021 роками, хоча жив у місті як плейбой.

Спосіб життя Playboy Сейлор у Вашингтоні обурюється

Джерело / Daniel Swartz / REVAMP.com

Округ Колумбія має відносно новий закон під назвою «Закон про неправдиві твердження», який дозволяє громадянам подавати позови проти підозрюваних у ухиленні від сплати податків. Унікально, що це дозволяє викривачам залишати частину будь-яких повернених доходів.

Наразі частково відхилений позов на суму 150 мільйонів доларів міг призвести до того, що викривач отримав у цій справі 25 мільйонів доларів.

У розкритті інформатора стверджується, що Сейлор купив три престижні пентхауси в Джорджтауні, які потім були об’єднані у величезну розкішну квартиру площею 7000 кв.

Стверджуючи, що він має свій особистий дім у Флориді, Сейлор проживав майже весь робочий день за цією адресою. Про це свідчать майже нічні вечірки, які він влаштовував на кількох яхтах, які він тримає в місті.

Ходять чутки, що Сейлор вихвалявся тим, що жителі округу Колумбія були дурнями, оскільки не підтримували податкову базу у Флориді, яка має 0% прибуткового податку.

Майкл Сейлор відповів на звинувачення

Зараз відомий Bitcoin Maxi категорично заперечує звинувачення.

“[I] продовжує шанобливо не погоджуватися з позицією округу щодо решти претензій”, – сказав Сейлор.

“[Florida is] центр мого особистого та сімейного життя».

Дійсно, оскільки суддя Верховного суду округу Колумбія Івонн Вільямс відхилила більше половини справи проти Сейлора, здається, що перша в історії судова перевірка дивного Закону про неправдиві заяви округу Колумбія може бути приречена на провал.

Вільямс постановив, що Округ все ще може подати частину позову, що стосується 25 мільйонів доларів несплачених податків, разом із відсотками та штрафами.

Говорячи про постанову, генеральний прокурор округу Колумбія Браян Л. Швальб означало, що округ міг розглядати апеляцію.

«Генеральна прокуратура притягуватиме до відповідальності будь-яких фізичних або юридичних осіб, які ухиляються від сплати податків, що включає переслідування претензій щодо невиконаного податкового тягаря пана Сейлора», – сказав Швальб.

«Що стосується рішення щодо претензій щодо Закону про неправдиві заяви, ми розглядаємо наші правові можливості».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини