Прогнозування ціни XRP, оскільки SEC відхиляє позови проти керівництва Ripple Labs – чи може XRP повернутися до 1 долара?

Графік XRP / Джерело: Adobe

XRP (XRP), криптовалюта, на якій базується XRP Ledger, запущений більше десяти років тому американською фінтех-компанією Ripple Lab, підскочив за останню годину після повідомлень про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) припинила позов проти двох ключових керівників Ripple. .

XRP минулого разу торгувався близько 0,51 долара США, зрісши приблизно на 4% за день, хоча криптовалюта відступила від попередніх максимумів сесії вище 0,52 долара США.

Про це йдеться в судових документах SEC що воно більше не розглядає претензії про те, що генеральний директор Ripple Labs і співзасновник компанії Кріс Ларсен сприяли та підбурювали до продажу токенів XRP на суму 1,3 мільярда доларів, які, як стверджувало агентство, класифікували як незареєстровані цінні папери у своєму позові, розпочатому проти Ripple Labs ще в 2020 році. .

Про це ще в липні заявив американський суддя, який веде цей позов ці продажі не обов’язково вимагали продажу незареєстрованих цінних паперів.

Це рішення загалом розглядалося як (часткова) поразка SEC, оскільки XRP підскочив понад 70% за один день і досяг максимуму за рік близько 0,95 дол.

Відтоді повітря вийшло з ринку XRP, а ціни протягом останніх двох місяців коливалися в діапазоні 0,45-55 доларів.

Але новини в четвер про те, що SEC відмовилася від своїх претензій проти керівників Ripple, підкреслюють, як Ripple має перевагу у своєму поточному позові з SEC.

Прогнозування ціни – чи може XRP повернутися до $1?

Незважаючи на те, що цінова динаміка XRP протягом дня є сильно зростаючою, XRP залишається заблокованим в межах останніх діапазонів і все ще бореться з опором у формі свого 200DMA, який йому не вдалося переконливо подолати з серпня.

Але все ще виглядає добре для Ripple у їхньому позові проти Комісії з цінних паперів та цінних паперів (SEC), а настрої на ринку в цілому стабільні сподівається, що спотові біткойн ETF незабаром отримають схваленняризики, здається, спрямовані до прориву на північ від цього діапазону 0,45-55 доларів США, на відміну від прориву до нижньої сторони цього діапазону.

Якщо XRP зможе переконливо піднятися вище 0,55 долара, на карті буде повернення до річних максимумів у 0,90 долара.

Зростання буде прискорено будь-якими подальшими великими юридичними перемогами Ripple проти SEC.

XRP може бути однією з найкращих блакитних фішок криптовалюти для покупки прямо зараз, завдяки її ціні, яка залишається пригніченою правовою та нормативною невизначеністю США (хоча Ripple, схоже, перемагає).

Криптовалюта може легко перевищити 1 долар на наступному крипторинку, майже досягнувши цього успіху вже одного разу цього року.

Варто розглянути криптовалютні альтернативи

Прогноз XRP є сильним, з удвічі більшим зростанням до 1 долара в наступному році.

Для тих, хто шукає ще кращу ймовірність короткострокових прибутків, варто розглянути альтернативну інвестиційну стратегію з високим ризиком і високою винагородою – залучення до криптовалюти попередні продажі.

Саме тут інвестори купують токени починаючих криптопроектів, щоб допомогти фінансувати їх розвиток.

Ці токени майже завжди продаються дешево, і існує довга історія попередніх продажів, які забезпечують величезні експоненціальні прибутки першим інвесторам.

За багатьма з цих проектів стоять фантастичні команди та чудове бачення створення революційної криптографічної програми/платформи.

Якщо інвестор може ідентифікувати такі проекти, ризик/прибуток від його передпродажних інвестицій є дуже високим.

Команда Cryptonews витрачає багато часу на аналіз передпродажних проектів, щоб допомогти інвесторам.

Ось список із 13 із того, що проект вважає найкращим попереднім продажем криптовалюти 2023 року.

Перегляньте 13 криптовалют

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини