Прогнозування ціни на Ethereum, коли Віталік порівнює алгоритм соціальних мереж X із криптовалютою – ось що вам потрібно знати

Джерело: TradingView

The ціна Ethereum (ETH) знизився на 2% за останні 24 години, знизившись до 1782 доларів на тлі аналогічного падіння для ширшої криптовалютної спільноти сьогодні.

Зараз ETH впав на 4% за минулий тиждень і на 6% за останні 30 днів, а найбільший альткойн на ринку зріс на 49% з початку 2023 року.

Сьогоднішні кроки Ethereum також йдуть далі публікація блогу Віталіка Бутерінаякий високо оцінив нещодавню функцію «Нотатки спільноти» Twitter (тепер X), яка використовує складний алгоритм для ранжування коментарів за корисністю.

Цікаво, що Бутерін припускає, що Community Notes є одним із найкращих на сьогоднішній день прикладів використання прозорих «криптографічних цінностей» у мейнстрімі, що може прокласти шлях для подальшого подібного використання в найближчому майбутньому.

Прогнозування ціни на Ethereum, коли Віталік порівнює алгоритм соціальних мереж X із криптовалютою – ось що вам потрібно знати

Ethereum почав те, що виглядає як помітний розпродаж, і його індикатори наразі свідчать про те, що у альткойна є ще трохи місця для подальшого падіння, перш ніж він виправиться.

Джерело: TradingView

Його індекс відносної сили (фіолетовий) ось-ось впаде нижче 30, що вказуватиме на те, що монета перепродана та має корекцію вгору.

Однак це може відбутися ще кілька днів, оскільки 30-денне ковзне середнє ETH (жовте) все ще трохи вище свого 200-денного середнього (синє), навіть незважаючи на те, що воно почало ковзати вниз.

У той же час рівень підтримки альткойна (зелений) знижується вже кілька тижнів і потенційно може впасти до свого рівня в середині червня – близько 1640 доларів – до того, як картина почне покращуватися.

Яким би похмурим це не виглядало для Ethereum, слід сказати, що сьогоднішнє падіння має мало спільного з криптовалютою та її платформою на будь-якому фундаментальному рівні, оскільки ринок криптовалюти падає за всіма напрямками.

Дійсно, сьогоднішнє падіння значною мірою є результатом побоювання світових інвесторів, викликані китайською економікоюа також постійний песимізм оточуючих останні заявки на Bitcoin ETF.

Що стосується самого Ethereum, то він продовжує перебувати в поганому стані, а співзасновник Віталік Бутерін нещодавно опублікував блог, у якому виступав за функції спільноти Twitter, посилаючись на його алгоритм як приклад «криптоцінностей» у дикій природі.

Хоча така функція не має прямого відношення до самого Ethereum або його ціни, вона, тим не менш, опосередковано натякає на майбутнє, де прозорі алгоритми можуть відігравати більшу роль у повсякденному житті.

І хоча цей сценарій може бути ще далеким, Ethereum може бути частиною такого майбутнього, що, безсумнівно, підвищить ETH і його ціну.

Незважаючи на це, можна очікувати, що ETH здорово відновиться після недавнього падіння, і альткойн, ймовірно, повернеться до 1800 доларів у найближчі пару тижнів.

І з цього моменту ближче до кінця року він може досягти 2000 доларів.

Новіші альткойни для швидших зборів

Незважаючи на те, що ETH залишається сильним, його розвиток майже завжди буде відносно поступовим, зважаючи на те, наскільки він вже сформований.

Тим не менш, зараз на ринку криптовалют доступні швидші прибутки, навіть з поточним уповільненням.

І в основному такі прибутки, ймовірно, походять від попереднього продажу токенів, які часто можуть суттєво піднятися, коли вони вперше потрапляють на біржі та торгові платформи.

Однією з найвірогідніших передпродажних монет, яка на даний момент це зробить, є Launchpad.xyz (LPX), універсальна платформа Web3 яка запустила попередній продаж свого рідного токена LPX у липні та вже залучила понад 1,3 мільйона доларів США інвестицій.

Launchpad має на меті зробити Web3 більш доступним для звичайного користувача та трейдера, його платформа налаштована на надання користувачам таких функцій, як адреса гаманця Web3, ігровий центр «грай, щоб заробити», панель запуску для попередніх продажів, торговий термінал, ринкова розвідка, а також як пошукова система на базі ШІ, оптимізована для торгівлі криптовалютою.

Насправді на цьому всеохоплюючі функції платформи не закінчуються: Launchpad також розробляє власний DEX і власний ринок NFT, обидва вони пропонуються на додаток до можливості торгувати через кілька блокчейнів.

Це тому, що Launchpad позиціонує себе як в портал для економіки Web3, що розвивається, що його попередні продажі досягли успіху за такий короткий проміжок часу.

Це також тому, що, як рідний токен платформи, LPX матиме реальну корисність, надаючи власникам можливість сплачувати комісії, отримувати знижки, а також отримувати дохід від ставок.

І хоча попередній продаж має лише обмежену тривалість, нові покупці можуть придбати трохи LPX, перейшовши до офіційний сайт Launchpad.xyz і підключити свої гаманці.

LPX продається за ціною $0,0445, хоча це може здатися дуже дешевим протягом наступних кількох тижнів, не кажучи вже про наступні кілька місяців і років.

Відвідайте Launchpad xyz зараз

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини