Прогноз ціни XRP, оскільки XRP падає на 2,3% за 24 години – де наступна підтримка?

Джерело: TradingView

Ціна XRP впала на 3% за останні 24 години, впавши до 0,387535 доларів США на тлі загальноринкового падіння сьогодні. Зараз він зріс на 1% за тиждень і впав на дуже невеликі 0,2% за останні 30 днів, оскільки спільнота XRP продовжує чекати завершення довготривалої судової битви Ripple з SEC.

Частково через SEC ринок – і XRP – сьогодні впав, разом з регулятор цінних паперів подав до суду на емітента стейблкойнів Terraform Labs і його (втікач) генеральний директор До Квон вчора. Однак, оскільки ситуація Ripple з SEC виглядає добре, а спільнота XRP закликає Coinbase повторно реєструвати токен, у неї може бути хороший 2023 рік.

Прогноз ціни XRP, оскільки XRP падає на 2,3% за 24 години – де наступна підтримка?

XRP залишається в небезпечному становищі, оскільки монета, ймовірно, готова до нових падінь. Його індекс відносної сили (фіолетовий) опустився нижче 50 за останній день і може впасти ще більше, провівши більшу частину січня близько 70.

Джерело: TradingView

Тим часом 30-денне ковзне середнє XRP (червоний) перестало зростати порівняно зі своїм 200-денним (синім) і, отже, може знову впасти.

Ключовий рівень підтримки, на який зараз слід звернути увагу, становить 0,38 дол. Востаннє, коли XRP опускався нижче цієї ціни, на початку цього тижня, він впав приблизно до 0,36 долара.

XRP впав нижче 0,35 доларів лише один раз цього року (на початку січня), і ця ціна залишається її середньостроковим рівнем підтримки, який буде порушено лише в результаті серйозного спаду ринку.

Що стосується довгострокової картини, власники все ще терпляче чекають завершення справи Ripple проти SEC. Зараз це майже завершальна фаза все проінформовано по справізалишивши судді Аналізі Торрес завдання винести рішення.

Відповідно до інтерв’ю, яке минулого місяця дав генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус, справа може завершитися до першої половини 2023 року або не пізніше кінця року. І велика частина спільноти XRP сподівається, що Ripple має реальний шанс отримати рішення, яке дозволить їй продовжувати свій бізнес.

По-перше, суд, який розглядає справу, протягом минулого року чи близько того виносив різні позитивні рішення. Це включає в себе відстоювання свого права на захист справедливого повідомленняа також надання доступу до важливих документів і електронних листів пов’язані з промовою 2018 року тодішнього голови SEC Вільяма Хінмана, у якій він заявив, що ані біткойн, ані ефіріум не є цінними паперами.

Крім того, існує аргумент, що SEC недостатньо встановила, як Ripple розробила «спільне підприємство», яке підвищить цінність XRP, як описано в тесті Хауї. Якщо SEC хоче продемонструвати, що Ripple продавала незареєстровані цінні папери, вона повинна чітко визначити, що саме являє собою це звичайне підприємство, але деякі стверджують, що це не ясно.

Якщо припустити, що Ripple винесе позитивне рішення, це, безсумнівно, призведе до значного зростання XRP. Він не тільки буде масово торгуватися на біржах, які вже мають його в лістингу, але й платформи, які були виключені з лістингу в грудні 2020 року (коли SEC подала до суду на Ripple), знову будуть включені в список.

Це стосується Coinbase, яка стала предметом спекуляцій протягом останніх кількох днів після того, як було помічено, що біржа виконувала технічне обслуговування переказів XRP (незважаючи на те, що наразі такі перекази не пропонуються).

Частково через таке технічне обслуговування хештег #RelistXRP став вірусним у Twitter, і прихильники монети закликали Coinbase відновити торгівлю XRP, що забезпечить Coinbase несподіваний прибуток, а також підвищить XRP.

Незважаючи на вилучення XRP з лістингу (з очевидної юридичної причини), Coinbase, схоже, загалом підтримує позицію Ripple. Це подала заяву amicus на підтримку Ripple ще в листопаді, що вказує на те, що вона в основному на боці компанії і воліє повторно вивести XRP на біржу, якщо це стане юридично безпечним.

І якщо Coinbase перелистує XRP, останній досягне нових рівнів цього року, особливо якщо це поєднано з розумним судженням для Ripple. Ринок може побачити повернення XRP до 0,5 долара протягом декількох днів після такого рішення та/або повторного виходу на біржу, тоді як у довгостроковій перспективі повернення до 1 долара, перш ніж альткойн підніметься до свого рекордного рівня в 3,40 долара в разі нового підвищення. ринку.

Також варто зазначити, що на фундаментальному рівні XRP залишається сильною монетою. Це було підкреслено кілька тижнів тому, коли Ripple опублікував свій Звіт про ринки XRP за четвертий квартал 2022 рокувиявивши, що тільки за цей квартал він обробив 226,31 мільйона доларів чистих продажів XRP.

Це сталося незважаючи на справу з SEC, що свідчить про те, що закінчення цієї справи призведе до процвітання бізнесу Ripple. А разом із цим зміниться і ціна XRP.

Купуйте XRP зараз

Найкращі альтернативи XRP

Незважаючи на те, що XRP має дуже значне зростання в якийсь момент у не дуже віддаленому майбутньому, це, швидше за все, не відбудеться через кілька місяців. Таким чином, якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд з XRP, ми переглянули 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини