Прогноз ціни шиба-іну, оскільки обсяг торгів досягне 150 мільйонів доларів – чи купують кити падіння?

Джерело: TradingView

Shiba Inu зазнав падіння на 1,5% за останні 24 години, впавши до $0,00001105 після важких вихідних для ринку криптовалют в цілому. Токен мемів зараз впав на 14% за тиждень і на 13% за останні 30 днів, з початку року зріс на 36%.

24-годинний обсяг торгів SHIB трохи зріс до 150 мільйонів доларів, але це все ще далеко від обсягів у 1,8 мільярда доларів, які спостерігалися на початку лютого, коли монета піднялася до максимуму 2023 року в 0,00001549 доларів. Однак у зв’язку з тим, що запуск мережі другого рівня Shibarium неминучий, це лише питання часу, коли обсяги справді зростуть і SHIB знову підніметься.

Прогноз ціни шиба-іну, оскільки обсяг торгів досягне 150 мільйонів доларів – чи купують кити падіння?

Індикатори SHIB свідчать про те, що монета близька до досягнення дна, що стосується її останніх короткострокових втрат. Його індекс відносної сили (фіолетовий) впав до 35 і може впасти ще далі, причому монета навряд чи досягне дна, поки цей показник не опуститься нижче 30.

Те, що останні труднощі SHIB ще не закінчилися, також вказує 30-денне ковзне середнє монети (червоне), яке тільки почало вказувати вниз. Він залишається вищим за 200-денне середнє значення (синій), що означає, що SHIB не підніметься знову, доки він не опуститься нижче довгострокового показника.

Власників SHIB бентежить те, що з моменту свого максимуму 2023 року в $0,00001549 токен мемів постійно падав через ряд рівнів підтримки. Таким чином, немає нічого, що гарантує, що він припинить падіння на рівні $0,000011, $0,00001 або навіть нижче.

Це також залежить від китів та інших великих інвесторів, які, схоже, розвантажили свої активи SHIB останніми днями. Якщо вони продовжуватимуть продавати, монета може стати свідком подальшого значного падіння.

Виходячи з останніх статистичних даних, здається, що кити в цілому продають SHIB. Ще 8 лютого 500 найбільших адрес ERC-20 тримав близько 694 мільйонів доларів США в SHIBале зараз це впало до 606 мільйонів доларів.

Тим не менш, ці запаси набагато вищі, ніж вони були в середині січня, коли вони становили лише 84,5 мільйона доларів. Іншими словами, багато китів купували SHIB відносно високо, тому можна сперечатися, що вони не захочуть продавати собі в збиток.

Сподіваємось, це підтримає ціну SHIB у короткостроковій перспективі, тоді як спільнота Shiba Inu продовжує з нетерпінням чекати майбутнього запуску Shibarium.

SHIB, ймовірно, підніметься, коли мережа другого рівня для Shiba Inu буде запущена в бета-версії цього місяця. Це не тільки посилить зростання ринку для SHIB, але, ймовірно, з часом збільшить використання мережі та екосистеми монети.

Shibarium також посилить спалювання SHIB через знищення комісій за транзакції, що може суттєво вплинути на його пропозицію. Крім того, це може підвищити ціну токена з часом.

Що стосується потенційного підвищення SHIB, останні дані від Changelly припускає, що середньорічний прогноз становить 0,0000162484 дол. Це означає зростання на 47% порівняно з поточною ціною монети, тож навіть якщо це не вражаюче число, воно все одно є хорошим прибутком.

Дивлячись у більш віддалене майбутнє, запуск SHIB: The Metaverse, ймовірно, сприятиме зростанню попиту на криптовалюту, а також зростанню використання ширшої екосистеми Shiba Inu. Після запуску користувачі зможуть досліджувати, володіти та торгувати ділянками землі на основі NFT, які займатимуть низку районів з різною тематикою.

Зрештою поява SHIB: The Metaverse допоможе створити новий для SHIB, у якому він залишить позаду ярлик «meme token» і стане чимось на зразок справжнього токена утиліти. З цієї причини його довгострокові перспективи виглядають непоганими.

Купуйте Shiba Inu зараз

Зараз гарний час купувати шиба-іну?

Більш імовірно, що SHIB стане свідком подальшого падіння в короткостроковій перспективі, навіть якщо його середньо- та довгострокова дія виглядає добре. Таким чином, трейдери можуть віддати перевагу шукати токени з високим потенціалом в іншому місці. Ми зібрали такі монети в список 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини