Прогноз ціни шиба-іну, коли обсяг торгів досягне 200 мільйонів доларів – ось наступна цільова ціна SHIB

Сьогодні ціна Shiba Inu підскочила до 0,00001237 доларів, що становить 0,5% зростання за останні 24 години. Це також означає втрату на 5% за тиждень і зростання на 2% за останні 30 днів, при цьому SHIB зріс на 53% з початку року.

Однак, оскільки за останні кілька днів 24-годинний обсяг торгів мем-токена зріс до 200 мільйонів доларів, на горизонті можуть бути більші зміни. Це підвищує ймовірність Shibarium, мережі другого рівня для Shiba Inu, яка має бути запущена цього місяця.

Прогноз ціни шиба-іну, коли обсяг торгів досягне 200 мільйонів доларів – ось наступна цільова ціна SHIB

Індикатори SHIB виглядають так, ніби вони вказують на втрати, а не на збільшення прибутків на даний момент. Наприклад, його індекс відносної сили (фіолетовий) впав із 70 плюс до трохи менше 50 за останні кілька тижнів і може продовжувати падати, знижуючи його ціну.

Джерело: TradingView

Крім того, 30-денне ковзне середнє значення SHIB (червоне) уповільнило зростання вище свого 200-денного середнього (синього) і може розпочати розворот униз протягом наступних кількох днів. Звичайно, хороші новини можуть підштовхнути його далі за межі довгострокового середнього, але якщо деякий час нічого не станеться, ви очікуєте, що SHIB охолоне.

Дійсно, за останні пару тижнів SHIB провалився через кілька рівнів підтримки, перевищивши $0,000013, а потім $0,0000125. На даний момент ніщо не заважає йому впасти нижче 0,000012 доларів, якщо припустити, що запуск Shibarium, згаданий вище, продовжує відкладатися.

Однак, коли Shibarium запустить свою бета-версію цього місяця, немає сумнівів, що SHIB відчує значне зростання. Це не тільки тому, що це в кінцевому підсумку збільшить використання Shiba Inu, але й тому, що це запровадить спалювання токенів SHIB на регулярній основі.

Це відбуватиметься у формі спалювання комісій за транзакції, при цьому частина BONE, зібрана як комісія, буде конвертована в SHIB, який потім буде надіслано на непридатні гаманці. Через це, якщо Shibarium досягне високого рівня прийняття та використання, значна кількість SHIB може бути спалена.

Це може означати, що цього року SHIB досягає нових висот, оскільки монета все ще впала на 85% від історичного максимуму в $0,00008616, встановленого в жовтні 2021 року. Запуск Shibarium може призвести до того, що вона втратить десятковий знак і зросте до $0,0001 у наступному. місяців, хоча затяті власники SHIB прогнозують набагато більші зростання.

Зростання до цілих чисел, мабуть, малоймовірне, оскільки перехід до 1 долара вимагатиме збільшення на 8 000 000%. Тим не менш, залишається дуже велика ймовірність того, що SHIB все одно отримає хороші прибутки, потенційно перевищуючи середні ринкові показники.

Дійсно, там були повідомлення про те, що кити SHIB збільшують свої запаси в токені мема, вказуючи на подальші мітинги. Мало того, у 2023 році також буде запущено SHIB: The Metaverse, віртуальний світ на тему шиба-іну, у якому користувачі зможуть досліджувати та володіти ділянками землі на основі NFT.

Разом із Shibarium запуск цього метавсесвіту дозволить Shiba Inu стати не просто ще одним мем-токеном. Натомість він може легко перерости в процвітаючу та динамічну екосистему, у якій SHIB, як рідний токен, матиме більший попит, ніж будь-коли раніше.

Купуйте Shiba Inu зараз

Альтернативи шиба-іну

Незважаючи на те, що цього року SHIB, ймовірно, зросте, він все ще чекає кількох запусків, перш ніж він зможе істотно змінитися. Однак на ринку є й інші високопотенційні токени, які, швидше за все, побачать ралі в короткостроковій (як і в довгостроковій) перспективі. Ми зібрали такі токени в список 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини