Прогноз ціни на Terra Luna Classic від Костянтина Кривопуста

Ціна Terra Luna Classic впала до $0,00016791, сьогодні вона впала на 4,5% після новин про те, що SEC висунула звинувачення Terraform Labs і генеральному директору До Квону «в організації шахрайства з цінними паперами на багатомільярдні криптовалюти». LUNC зріс на 4,5% за минулий тиждень, але впав на 4% за останні 30 днів на тлі бурхливого періоду для ринку в цілому.

Незважаючи на погані новини для Terraform Labs і (все ще втікача) До Квона, LUNC безпосередньо не постраждав від звинувачень SEC, враховуючи, що тепер ним керує спільнота. І враховуючи плани щодо повторної прив’язки дочірніх стейблкоїнів USTC, його може чекати краще майбутнє, ніж новий токен LUNA, який був запущений Terraform Labs як частину оновленої мережі Terra 2.0.

Прогноз ціни на Terra Luna Classic, оскільки SEC подає до суду на Terraform Labs і Do Kwon – у LUNC проблеми?

Індикатори LUNC негативно відреагували на вчорашні новини: індекс відносної сили монети (фіолетовий) знизився з 70 кілька днів тому до трохи менше 40 сьогодні. Це вказує на тиск продажів вище середнього, тоді як той факт, що він не впав нижче 30 (поки що), сигналізує про те, що ціна має багато місця для зниження, перш ніж вона стане перепроданою.

Джерело: TradingView

Подібним чином 30-денне ковзне середнє LUNC (червоне) зупинилося після того, як здавалося, що воно може повернутися до свого 200-денного середнього (синього). Таким чином, він може продовжувати падати далі, перш ніж досягти дна.

Ключовим короткостроковим рівнем підтримки є $0,000165, який може свідчити про подальше падіння, якщо він не вдасться. І оскільки Terraform Labs, Do Kwon і Terra, загалом, потрапили в новини з абсолютно неправильних причин, негативна реклама справді може призвести до подальшого падіння LUNC.

Незважаючи на те, що SEC не вказала, якого покарання чи покарання вона може вимагати у своїй справі проти Terraform Labs і Do Kwon, вона була досить проклятою у своїх звинуваченнях.

«Як стверджується в нашій скарзі, екосистема Terraform не була ані децентралізованою, ані фінансовою. Це було просто шахрайство, яке підтримувалося так званим алгоритмічним «стейблкойном», ціна якого контролювалася відповідачами, а не будь-яким кодом», — сказав він . Гурбір С. Грюол , директор відділу забезпечення виконання SEC. 

У той час як Terraform Labs відмовилася від оригінального блокчейну Terra — і LUNC і USTC — у травні, вона запустила заміну, Terra 2.0, разом із єдиним власним маркером, LUNA. Відповідно, LUNA впав сильніше, ніж не лише більшість основних сучасних токенів, але й LUNC, з падінням на 7,5% за останні 24 години.

Іншими словами, LUNA — це альткойн, який дійсно постраждає через справу SEC. Навпаки, LUNC може бути дещо заплямований асоціаціями, але він і Terra Luna Classic тепер більш керовані спільнотою та децентралізовані, ніж це було до травневого колапсу.

І хоча ми можемо очікувати, що ціна LUNC залишиться дещо зниженою в найближчій перспективі, її довгострокове майбутнє виглядає набагато обнадійливішим. Наприклад, прийнята наразі пропозиція повторно прив’язати USTC є надзвичайно оптимістичною для альткойна, оскільки повторна прив’язка стейблкойна вимагала б масштабного спалювання токенів LUNC . 

Це означає, що загальне використання LUNC, яке зараз становить 39 мільярдів , суттєво зросте, як тільки ця пропозиція буде реалізована. І з пропозицією в обігу приблизно 5,9 трильйона, дійсно потрібно різке спалювання, якщо ціна LUNC має суттєво зрости.

Також приємно відзначити, що спільнота Terra Luna Classic вживає інших заходів, щоб зробити рідний блокчейн LUNC більш зручним і привабливим для користувачів. Найважливішим є те, що наприкінці року було створено цільову групу , спрямовану на стимулювання розробки та впровадження Terra Luna Classic, що допомогло підвищити ціну LUNC на той час.

Була також низка пропозицій щодо збільшення швидкості спалювання іншими способами, включаючи пропозицію, спрямовану на підвищення мінімальних комісій (для валідаторів) до 5% (що може призвести до збільшення спалювання LUNC).

Дійсно, розбіжності всередині спільноти Terra Luna Classic у деяких випадках перешкоджали прогресу, але немає сумніву, що переважна частина цієї спільноти націлена прямо на те, щоб зробити LUNC більш привабливою перспективою.

Відповідно, існує реальна ймовірність того, що альткойн може відновитися до $0,0002 протягом наступних кількох місяців, з можливим підйомом до $0,0003 або вище до кінця 2023 року. Більше залежатиме від масових спалень, але Binance також відновить спалювання торгових комісій. наступного місяця загальна сума знову почне помітно зростати.

Зараз гарний час купувати LUNC?

Хоча LUNC виглядає добре в майбутньому, він може трохи впасти в найближчі кілька днів і тижнів. Відповідно, на даний момент на ринку є інші монети з високим потенціалом, які мають кращі короткострокові перспективи. 

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини