Прогноз ціни на лайткойн, коли обсяг торгів досягне 600 мільйонів доларів – чи може LTC досягти 1000 доларів у 2023 році?

Джерело: TradingView

Ціна лайткойна зросла на 1,4% за останні 24 години, піднявшись до $91,34, оскільки ринок криптовалюти продовжує переживати наслідки SEC вживає примусових заходів проти Paxos і його стейблкойн BUSD. Його поточна ціна впала на 5% за тиждень, хоча за останні 30 днів монета зросла на 4%.

Цьому зростанню за останній місяць сприяла Litecoin Foundation оголошення про те, що його Litecoin Card на основі Mastercard буде запущено в Європі. А оскільки 24-годинний обсяг торгів LTC перевищив 600 мільйонів доларів, найближчими днями токен може отримати додаткові прибутки.

Прогноз ціни на лайткойн, коли обсяг торгів досягне 600 мільйонів доларів – чи може LTC досягти 1000 доларів у 2023 році?

Індикатори LTC продовжують припускати, що в короткостроковій перспективі це може бути пов’язано з падінням. Його індекс відносної сили (фіолетовий) впав до 50 за останні кілька днів і може продовжувати падати разом із ціною монети.

Джерело: TradingView

Крім того, 30-денне ковзне середнє LTC (червоне), ймовірно, досягло максимуму по відношенню до його 200-денного (синього). Тому незабаром він може почати падати, чому сприяють неминучі втрати.

Дійсно, збільшення обсягу торгів може бути індикатором того, що трейдери готуються продавати, а не навпаки. Таким чином, власникам може знадобитися підготуватися до подальших рухів.

У цьому відношенні ключовий рівень підтримки, який слід враховувати, становить 90 доларів США. Якщо LTC впаде нижче цього рівня, який тримається з початку лютого, це може призвести до повернення до 85 доларів США, де він був на початку року.

Проте основи Litecoin, безперечно, роблять його одним із найкращих альткойнів на ринку. Як згадувалося вище, Litecoin Foundation нещодавно розширив своє партнерство з Unbanked і Mastercard на Європу, спираючись на успіх Litecoin Card, який досягла з моменту запуску в Сполучених Штатах приблизно два роки тому.

Із запуском Litecoin Card у Великій Британії та Європі мільйони людей тепер можуть витрачати свої LTC на оплату товарів і послуг у тисячах роздрібних торговців. Цей запуск свідчить про популярність LTC як платіжного засобу, причому криптовалюта є дещо більш масштабованим і витратним форком біткойна.

Те, що LTC залишається популярним, підтверджується його даними, з цифри з BitInfoCharts виявивши, що він може похвалитися трохи більше ніж 250 000 активними адресами за останні 24 години, що випереджає Dogecoin і Dash. Це також спостерігав понад 110 000 транзакцій за останні 24 годиниу порівнянні з 300 000 за більш відомий біткоін.

Активні адреси за останні три роки для Bitcoin (синій), Ethereum (червоний), Litecoin (помаранчевий), Dogecoin (зелений) і Dash (фіолетовий). Джерело: BitInfoCharts

Такі дані показують, що, незважаючи на відсутність ажіотажу в ЗМІ, Litecoin продовжує залучати користувачів. Крім того, можна стверджувати, що LTC наразі значно недооцінений, що передбачає підвищення ціни в не надто віддаленому майбутньому.

Незважаючи на те, що минулого тижня альткойн не досяг 100 доларів, LTC майже напевно досягне цієї мети пізніше цього року, оскільки ринкові умови стануть більш сприятливими. І коли рік наближається до завершення, він може навіть досягти 200 доларів або вище, припускаючи, що настрої зростання будуть більшими.

Фактично, деякі прихильники вважають, що до початку 2024 року він може досягти 1000 доларів США. Такому зростанню може сприяти наступний халвінг Litecoin (зменшення його винагороди за блок), який має відбутися в серпні.

Купуйте Litecoin зараз

Альтернативи Litecoin

Незважаючи на свій потенціал, цілком імовірно, що LTC не насолодиться великим зростанням, доки ринок у цілому не підніметься. Тим не менш, є деякі високопотенційні токени, які можуть підвищитися в найближчому майбутньому. Таким чином, ми переглянули їх у списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини