Прогноз ціни на Ethereum, коли ETH зросла на 5% за тиждень – куди рухається ETH зараз?

Джерело: TradingView

Ціна Ethereum впала на 2,5% за останні 24 години, досягнувши $1641 на тлі падіння ринку в цілому сьогодні на 2,5%. Незважаючи на це падіння, його поточна ціна означає, що він зріс на 5% за тиждень, а з початку року зріс на 37%.

Оскільки цього року ринок криптовалюти продовжує відновлюватися, ETH є одним із найкращих токенів для зростання. Маючи, мабуть, найкращі фундаментальні показники на ринку та завидні мережеві ефекти, він може свідчити про значне зростання цін у 2023 році, оскільки він зміцнює свою позицію як найбільша платформа смарт-контрактів першого рівня.

Прогноз ціни на Ethereum, коли ETH зросла на 5% за тиждень – куди рухається ETH зараз?

Індикатори ETH свідчать про те, що альткойн може впасти найближчими днями, коли його індекс відносної сили (фіолетовий) почне падати з 60. Так само його 30-денне ковзне середнє (червоне) припинило своє зростання по відношенню до свого 200-денний (синій) і, схоже, готовий повернутися до падіння, принісши з собою ціну ETH.

Джерело: TradingView

Ключовий рівень підтримки, на який варто звернути увагу, становить 1600 доларів США. Якщо ETH впаде нижче цієї ціни, на картках може відбутися більш суттєвий розпродаж, причому останнє падіння монети нижче 1600 доларів призведе до падіння до трохи менше 1500 доларів.

Не дивлячись на ці побоювання, ETH продовжує мати одні з найсильніших фундаментальних показників на ринку. Його загальна вартість у розмірі 28,85 мільярда доларів становить 58,7% усього сектору DeFi, хоча цей відсоток був би навіть вищим, якби ви також включили мережі другого рівня на основі Ethereum (такі як Polygon).

Зважаючи на перевагу раннього переходу та величезний мережевий ефект, Ethereum продовжує приваблювати інвесторів і користувачів, які хочуть бути на платформі, на якій працюють «усі інші». І завдяки успішному завершенню переходу Ethereum на proof-of-stake у вересні, він заклав основи для збільшення своєї швидкості, масштабованості та ефективності.

Дійсно, схоже, що Ethereum лише виріс після злиття у вересні, а на початку місяця з’явилася новина про те, що платіжний гігант Visa тестує платежі стейблкойнів USDC на блокчейні Ethereum. Додано до попередня підтримка Ethereum від Visaця подія є дуже позитивною для Ethereum, що свідчить про те, що великі гравці роблять ставку на його успіх.

Крім того, Ethereum готується до оновлення Shanghai, яке дозволить виводити стейк ETH. Хоча деякі стверджують, що це призведе до потоку нещодавно випущених ETH, які вийдуть на ринок, це, ймовірно, матиме протилежний ефект, оскільки завершить перехід Ethereum до консенсусного механізму підтвердження частки.

Дійсно, той факт, що люди можуть зняти свої винагороди за ставки, спонукатиме більше людей інвестувати в екосистему Ethereum. У той же час Shanghai представляє численні оновлення, які необхідні, якщо Ethereum хоче впровадити такі нововведення, як шардинг, що дозволить обробляти транзакції паралельно.

Іншими словами, Шанхай посилає Ethereum далі, щоб стати більш масштабованою мережею, і результатом впровадження оновлень, ймовірно, буде зростання цін на Ethereum.

Від поточної ціни ETH може піднятися до 1700 доларів, як тільки завершиться поточне падіння. Після цього поява Шанхаю та інші позитивні новини про усиновлення можуть підняти його до 1800 доларів і вище, потенційно досягнувши 2000 доларів до середини року.

Загалом, існують різні причини підозрювати стійке зростання цін у 2023 році. Почнемо з того, що злиття та подібні оновлення EIP 1559 надали ETH тенденцію до дефляції в періоди активної діяльності.

Крім того, кити та інші великі інвестори протягом останніх кількох місяців знімали ETH з бірж. Наприклад, дані, зібрані Santiment, свідчать про те, що вартість ETH, що зберігається на біржах, впала на 37% після злиття (у вересні), а загальна кількість ETH впала на 30% за той самий період.

Оскільки Shangahi буде впроваджено та стейкинг стане більш поширеним, ми можемо очікувати, що ще більше ETH буде вилучено з бірж. Результатом цього є те, що разом із EIP 1559 та іншими «дефляційними» оновленнями пропозиція ETH буде скорочена, що призведе до зростання ціни монети.

Купуйте Ethereum зараз

Зараз хороший час для покупки Ethereum?

Незважаючи на те, що зараз ETH явно недооцінений, він може не відчути суттєвого зростання до моменту оновлення в Шанхаї. У світлі цього ми розглянули інші монети з високим потенціалом і склали список 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO, тому обов’язково перевіряйте наявність нових записів.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини