Прогноз ціни на Ethereum, коли 210 мільйонів доларів буде ліквідовано через волатильність ринку – куди зараз рухається ETH?

Монета ефіру. Джерело: Adobe

Ціни на основні криптовалюти впали в п’ятницю на тлі хвилювань щодо здоров’я криптобанку Silvergate, який спостерігав швидкий відтік основних клієнтів за останні кілька днів. Bitcoin (BTC) востаннє торгувався в середині 22 000 доларів, знизившись приблизно на 4,5% за день. Ефір (ETH), токен, який підтримує блокчейн Ethereum, востаннє впав приблизно на 4,7% за день і торгувався на рівні понад 1500 доларів. Загальна капіталізація криптовалютного ринку минулого разу становила близько 986 ​​мільярдів доларів, знизившись трохи більше ніж на 4,4%, або приблизно на 43 мільярди доларів, за день.

Падіння цін призвело до сплеску ліквідацій трейдерів. За даними веб-сайту аналітики криптовалютних деривативів coinglass.com, довгі позиції на ринку криптовалютних ф’ючерсів на суму понад 210 мільйонів доларів США були закриті 2nd березня. Це найвищий показник майже за місяць.

Деякі аналітики кажуть, що роздача деяких біткойнів Mt Gox жертвам злому біржі багато років тому могла посилити тиск на продаж. У будь-якому випадку, біткойн зараз більш ніж на 11% нижче своїх останніх максимумів вище 25 000 доларів, тоді як Ethereum ближче до 10% нижче своїх останніх максимумів у середині 1700 доларів. Схоже, що криптовалюта намагається наздогнати нещодавнє падіння американських акцій у результаті занепокоєння щодо додаткового посилення процентних ставок з боку ФРС після останніх сильних даних.

Чи може ралі акцій підтримати криптовалюту?

Справедливості заради варто відзначити, що ціни на акції США стрімко зростають цієї п’ятниці, що сприяє зниженню цін на криптовалюту, але основні індекси все ще залишаються далеко нижче останніх максимумів. Макроаналітики сказали, що трейдери стали більш оптимістичними в п’ятницю, тому що ФРС не вказувала на те, що вони хочуть підняти процентні ставки вище 5,5%, рівня, який зараз оцінюється ринком. Тим часом надійні дані, включаючи останній щомісячний звіт про послуги ISM, знижують ризик рецесії в США пізніше цього року.

Якщо ралі американських акцій продовжиться, це добре для акцій. І це може продовжуватися, згідно з нещодавніми позитивними технічними розробками для S&P 500. Індекс нещодавно знайшов сильну підтримку на своєму 200-денному простому ковзному середньому (SMA) і ключовому довгостроковому низхідному тренді, що вказує на позитивну динаміку з минулого року. низький може ще мати додаткові ноги для бігу.

Прогноз ціни – куди далі ETH?

Позитивна динаміка акцій цілком може стати попутним вітром для Ефір у найближчі дні та тижні. Так само можуть бути майбутні оновлення до Ethereum мережі. Пізніше цього місяця відбулася остання велика паблік Ethereum testnet пройде через хардфорк Shapella, створюючи основу для оновлення до основної мережі наступного місяця. Головна особливість майбутнього оновлення полягає в тому, що нарешті буде дозволено зняття ETH.

Хоча деякі вважають, що це може призвести до деякого короткострокового тиску на продаж, оскільки інвестори ETH зароблять на вилучених ETH і доходах ETH, більшість підозрює, що це буде довгостроковим позитивним фактором. Гнучкі вилучення мають залучити більше інвесторів ETH до ставок, що має призвести до блокування більшої частки пропозиції, що може підвищити дефіцит і ціни.

Ці драйвери можуть підняти Ether найближчими тижнями, але в найближчому майбутньому ризик подальшого тиску продажів залишається. Це тому, що останнє падіння ефіру призвело до того, що він прорвався на південь від висхідного тренду, який існував з початку року. Короткострокові ризики залишаються схильними до потенційного випробування лютневих мінімумів в районі 1460 доларів.

Варто розглянути альтернативи ETH

ETH може досягти успіху в найближчі місяці. Однак трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть захотіти розглянути інші токени з високим потенціалом, наприклад ті, які продаються в передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини