Прогноз ціни на біткойн, оскільки BTC встановлює новий максимум на 2023 рік – ось куди він прямує зараз

Під час торгової сесії в США прогноз ціни біткойна є оптимістичним, оскільки BTC відскочив від рівня підтримки в 23 300 доларів. Протягом останніх кількох днів ціна біткойна різко зростала, після значних стрибків цін слідували різкі падіння.

Генеральний директор Binance спростовує заяви про вилучення USDC з біржі через регуляторні дії SEC

Повідомляється, що Binance, яка має найбільшу кількість угод серед усіх криптовалютних бірж, думає про розрив зв’язків зі своїми діловими партнерами в США. Згідно з нещодавнім звіт від Bloomberg, Binance розглядає можливість вилучення токенів з лістингу будь-яких фірм, розташованих у Сполучених Штатах, у зв’язку з нещодавніми нормативними репресіями Комісії з цінних паперів (SEC).

Оскільки SEC приділяє більше уваги криптоіндустрії, Binance є однією з кількох бірж, які переглядають свою політику та процедури, щоб забезпечити їх відповідність нормативним вимогам.

Після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) заявила, що BUSD, стейблкойн, прив’язаний до долара США, є цінним папером, а потім подала до суду на криптокомпанію Paxos, відносини між біржами та регуляторним органом США стали більш напруженими та невизначеними.

У світлі цих подій Binance, як повідомляється, переоцінює свої інвестиції в Сполучених Штатах. Хоча Binance не має ліцензії на діяльність у США, він веде бізнес у країні через свою дочірню компанію Binance.US.

Однак через посилення регуляторного тиску Binance є лише однією з багатьох криптовалютних бірж, які зараз переглядають свою діяльність і розглядають зміни у своїх бізнес-моделях, щоб залишатися сумісними з правилами США.

Генеральний директор Binance швидко реагує на звинувачення

У відповідь на звинувачення генеральний директор Binance Чанпен Чжао (CZ) звернувся до Twitter, щоб спростувати ці звинувачення. CZ відповів на коментар у соцмережі, зазначивши:

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао нещодавно потрапив у суперечку. Reuters звіт показало, що Binance перевела 400 мільйонів доларів із «секретного» рахунку, пов’язаного з її дочірньою компанією Binance.US, до торгової фірми Merit Peak, що належить CZ.

Фірма, яка була зареєстрована на Британських Віргінських островах у 2019 році, раніше інвестувала понад 1 мільйон доларів у дочірню компанію Binance в США. Трансакція була проведена через Silvergate Bank, криптодружню фінансову установу.

SEC стверджує, що генеральний директор Terraform Labs перевів понад 10 тисяч біткойнів після краху

SEC подала до суду на Terraform Labs і засновника До Квона за нібито переказ біткойнів на мільйони доларів на рахунок у швейцарському банку після краху компанії в травні. Позов містить звинувачення у продажу незареєстрованих цінних паперів.

Кажуть, що обвинувачені перемістили понад 10 000 біткойнів з облікових записів Terraform і Luna Foundation Guard на нерозміщений гаманець за межами біржових платформ.

Відтоді Terraform і Квон нібито перевели біткойни до швейцарської фінансової установи та конвертували їх у готівку, що призвело до зняття понад 100 мільйонів доларів із червня 2022 року.

Крах підприємства Квона знищив сукупну ринкову вартість на суму понад 40 мільярдів доларів. FINMA, швейцарський фінансовий регулятор, відмовився коментувати цю справу.

Binance оглядає інвестиції в США в світлі регулятивних репресій

Поки регулятивний контроль над Binance триває, найбільша у світі криптовалютна біржа, як повідомляється, розглядає можливість припинення партнерства з американськими фірмами. Bloomberg повідомляє, що генеральний директор Binance Чанпен Чжао переглядає венчурні інвестиції біржі в США і розглядає можливість розриву відносин з американськими банками та постачальниками послуг.

Повідомляється, що Binance також розглядає можливість вилучення токенів із американських проектів, включаючи стейблкоїн USDC Circle.

SEC, CFTC, DOJ та IRS розслідували Binance, яка обслуговує клієнтів США через Binance.US. Незважаючи на розслідування, Binance.US стверджує, що працює незалежно і не планує залишати ринок США.

Ціна біткойна

На сьогодні в прямому ефірі Bitcoin ціна становить 24 323 долари, а 24-годинний обсяг торгів — 40 мільярдів доларів. За останні 24 години біткойн впав на 2,5%. На даний момент біткойн займає перше місце в рейтингу CoinMarketCap, його ринкова капіталізація становить 469 мільярдів доларів. Обігу біткойнів становить 19 293 956 монет BTC, максимальна кількість монет – 21 000 000 BTC.

Біткойн відновився після того, як знайшов підтримку близько 23 325 доларів США, 50% рівня корекції Фібоначчі. Висхідний тренд був ініційований закриттям свічок вище цього рівня, що призвело до тенденції купівлі біткойнів.

Рухаючись вперед, наступний рівень опору біткойна становить 24 350 доларів. Якщо перехресне зростання відбудеться вище цього рівня, ціна BTC потенційно може зрости до 25 300 доларів. Крім того, на 4-годинному таймфреймі патерн «три білих солдата» може вказувати на майбутній висхідний тренд BTC.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

50-денне ковзне середнє також сприяє ймовірності продовження висхідного тренду біткойна. Інвестори можуть захотіти стежити за рівнем 23 700 доларів, щоб зайняти позицію покупки, і зробити навпаки, якщо ціна впаде нижче цього рівня.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

CryptoNews опублікував вичерпний огляд 15 найкращих криптовалют, які інвесторам варто розглянути у 2023 році. Звіт має на меті допомогти інвесторам приймати обґрунтовані інвестиційні рішення.

Поряд із криптовалютами існують інші варіанти інвестування з потенціалом високого прибутку, які інвестори можуть захотіти вивчити.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини