Прогноз ціни Ethereum, оскільки бики тримають рівень 1500 доларів – чи може ETH скоро піднятися?

Друга за величиною криптовалюта ETH є стабільною, оскільки підтримується на рівні 1500 доларів, однак аналітики вважають, що відновлення навряд чи відбудеться перед запланованим хардфорком у Шанхаї. На момент написання статті ціна Ethereum падає на рівні 1555 доларів США на фоні зміни на -1% за 24 години.

Інвестори, які заблокували свій ETH у смарт-контракті Beacon Chain щоб допомогти мережі перейти від алгоритму консенсусу proof-of-work (PoW) до proof-of-stake (PoS), очікується, що відкликають токени, коли відбудеться хардфорк у Шанхаї на початку квітня.

Аналітики, схоже, суперечать щодо впливу довгоочікуваного оновлення: деякі кажуть, що це підніме ціну Ethereum вище 2000 доларів, тоді як інші передбачають подальше падіння ціни, оскільки учасники отримають доступ до своїх ETH заблоковані в смарт-контракті і вважають за краще продавати.

Ціна Ethereum коливається вище 1500 доларів через побоювання рецесії

Крипторинок зберіг позицію, яку він утримував протягом останніх кількох тижнів на самому краю обриву, як свідчив голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл перед банківським комітетом Сенату у вівторок.

Пауелл не скупився на слова, коли сказав, що процентні ставки, швидше за все, зростуть і з більшим відривом, ніж очікували спостерігачі за ринком, посилаючись на вкрай несприятливі економічні дані після попереднього огляду на початку лютого.

Очікується, що крипто-ринок відчує різке погіршення, оскільки ведмежі сили, ймовірно, перейдуть у наступ, оскільки інвестори відволікатимуться на продукти з фіксованим доходом і зміцнення долара США. Зауваження Пауелла були витлумачені як попередження про наближення рецесії – якщо вона ще не настала.

Ціна Ethereum і криптовалютний ринок також повинні витримати жорстку позицію регуляторних органів США, які пообіцяли посилити нагляд за галуззю після раптового краху біржі FTX у листопаді.

Криптофірми, що базуються в США, відчувають тиск, який посилюється нещодавнім відкриттям того, що дружній до криптовалют банк Silvergate оцінює послаблення свого капіталу, щоб вижити.

Аналіз короткострокового технічного прогнозу ціни Ethereum

Окрім того, що ціна Ethereum залишається стабільною вище 1500 доларів США, токен смарт-контрактів підтримує підтримку 200-денної експоненціальної ковзної середньої (EMA) на рівні 1546 доларів США на денному графіку.

Однак відсутність ліквідності означає, що ціна ETH не має необхідного імпульсу для боротьби з негайним перевантаженням продавців у 1569 доларів США, що підкріплюється 50-денною EMA (лінія червоного кольору). Положення індексу грошових потоків (MFI) нижче низхідної лінії тренду означає, що кермо тримають ведмеді.

Ціна Ethereum
Денний графік ETH/USD

MFI — це індикатор моментуму, який тісно пов’язаний з індексом відносної сили (RSI), оскільки він відстежує потік грошей у такий актив, як ETH, і з нього протягом визначеного періоду, враховуючи обсяг, а не ціну.

Рівні перепроданості очікуються нижче 20,00, отже, ціна Ethereum може впасти ще до того, як настане розворот тенденції. Трейдери, які з нетерпінням чекають відкриття довгих позицій в ETH, можуть зачекати, доки MFI не перевищить лінію тренду, як показано на графіку.

Це ще не все, оскільки ціна Ethereum стикається з більшим тиском від сигналу про продаж від індикатора розбіжності конвергенції ковзної середньої (MACD). Цей заклик до трейдерів розвантажити ETH проявився на початку лютого, коли криптовалютні ринки відкоригувалися після агресивного підвищення в січні.

Нещодавнє зниження MACD нижче середньої лінії на 0,00 натякає на перевагу ведмедів. У цьому випадку підтримку на 200-денній EMA потрібно захистити будь-якою ціною, інакше ми можемо спостерігати падіння ціни Ethereum до 1400 доларів.

Згідно з даними блокчейну, наданими IntoTheBlock, близько 18,69 мільйонів адрес ETH зараз перебувають у збитковій ситуації. Це означає, що якщо ці інвестори продадуть свій ETH за поточною ринковою ціною, вони зазнають збитків порівняно з початковою ціною покупки.

Ціна Ethereum
Модель Ethereum IOMAP

Роздрібні інвестори можуть продати свої криптохолдинги, щоб захистити свій капітал і інвестувати в ефективніші токени, навіть зі збитком. Області підтримки (зелені кружечки), доступні для ціни Ethereum, є слабкими, з сильною перешкодою, яку потрібно подолати, у діапазоні від 1600 до 1647 доларів.

Адреси в грошах з нереалізованими прибутками представлені маленькими зеленими кружками на графіку, і якщо тиск продажів зросте, ціна Ethereum може впасти, щоб повторно перевірити нижні рівні на рівні 1400 і 1338 доларів відповідно.

Велике коло між 1600 і 1647 доларами є місцем, де найбільше зосереджені продавці, і де бики можуть зіткнутися з опором, коли вони прагнуть до висхідного тренду. Якщо ціна Ethereum підніметься, інвестори можуть продати на беззбитковості, потенційно сповільнивши або навіть змінивши тенденцію до зростання.

Однак, якщо ціна прорветься вище зони опору від 1600 до 1647 доларів, це може призвести до стрибка до 1800 доларів і далі. Водночас ключовими рівнями, на які трейдери мають звернути увагу на підвищення, є перевантаження продавців на рівні 1600, 1800 і, зрештою, 2000 доларів у короткостроковій перспективі.

Купуйте Ethereum зараз.

Альтернативи Ethereum, які можна купити сьогодні

Якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд з ETH, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Пов’язані статті:

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини