Прогноз ціни Ethereum, коли бики захищають рівень 1800 доларів – час купувати?

Джерело: TradingView

The Ціна Ethereum впав на 1% за останні 24 години, опустившись до 1851 доларів США на тлі загальноринкового падіння, викликаного побоюваннями підвищення ставок.

Зараз ETH впав на 2,5% за останні сім днів і на 3% за останній місяць, хоча найбільший альткойн на ринку зріс на 54% з початку року.

Цілком ймовірно, що сьогоднішнє падіння буде короткочасним, враховуючи те, що воно, здається, спричинене поєднанням корекції ринку після значного зростання та негативних настроїв інвесторів перед обличчям чергового підвищення Федеральної резервної системи.

І оскільки ETH залишається однією з фундаментально найсильніших монет на ринку, він рано чи пізно повернеться до зростання, чому сприятиме його все більш дефляційна токеноміка.

Прогноз ціни Ethereum, коли бики захищають рівень 1800 доларів – час купувати?

Незважаючи на сьогоднішнє падіння, графік ETH показує, що незабаром він може значно відновитися.

Джерело: TradingView

Після падіння до 30 за одну ніч індекс відносної сили альткойна (фіолетовий) почав знову зростати до 40, що свідчить про те, що ринок може скористатися можливістю купити його зі знижкою.

Подібним чином, 30-денне ковзне середнє ETH (жовте) впало суттєво нижче свого 200-денного середнього (синього), рух, який сигналізує про відскок, коли він досягне дна.

Але хоча відскок майже неминучий, рівень підтримки ETH (зелений) сьогодні продовжує падати вниз, вказуючи на те, що ймовірне подальше падіння ціни до того, як монета скоригується вгору.

Тому буде цікаво подивитися, чи захистить ETH свою підтримку в 1800 доларів, а рух нижче потенційно може створити додатковий каскад продажів.

Незважаючи на це, фундаментальні показники Ethereum залишаються абсолютно незмінними перед обличчям сьогоднішнього загальноринкового падіння, яке було викликано в основному загрозою підвищення базової ставки Федеральним резервом ще на 0,25 базисного пункту.

З одного боку, Ethereum залишається найбільшою мережею блокчейнів першого рівня з великим відривом його загальна вартість склала 25 мільярдів доларівабо 58% усього сектора DeFi.

З іншого боку, токеноміка Ethereum стає все більш оптимістичною тепер дані показують, що близько 24,6 мільйонів ETH – або 20% його загального обігу – тепер заблоковано через стейкинг.

У той же час чиста емісія ETH знизилася після того, як було введено спалювання ставок і базової комісії, з інші дані, які свідчать про те, що пропозиція фактично впала приблизно на 330 000 ETH з вересня 2022 року.

Це робить Ethereum оптимістичним з точки зору впровадження і з точки зору його зростаючого статусу твердих грошей, що вказує на довгострокове підвищення ціни.

Таким чином, ринок може очікувати повернення ETH до 1900 доларів США в найближчі кілька тижнів, перш ніж потенційно досягти 2500 доларів США до кінця року.

Токени попереднього продажу як високопотенційні альтернативи

Оскільки для повного відновлення ETH може знадобитися деякий час, деякі трейдери можуть віддати перевагу новим альтернативам, які показують більше потенціалу з точки зору отримання швидшого та більшого прибутку.

Фактично, деякі трейдери, очевидно, вже працюють, і низка токенів попереднього продажу успішно залучає фінансування, оскільки вони обіцяють значне зростання, коли вони вийдуть на біржі.

Одним із найуспішніших токенів перед продажем на даний момент є Wall Street Memes (WSM), новий токен ERC-20 який уже зібрав понад 17,5 мільйонів доларів у своєму попередньому продажу.

Джерело: Wall Street Memes

с його обліковий запис у Twitter тепер може похвалитися понад 255 000 підписниківМеми Уолл-стріт сягають корінням у рух акцій мемів, відповідальний за ралі GameStop і AMC у 2021 році.

Його посилання на цю спільноту є однією з головних причин, чому він зміг зібрати стільки грошей так швидко, і це також, ймовірно, стане головною причиною того, чому він в кінцевому підсумку став успішним мем-токеном після того, як він вийшов на біржі.

Той факт, що 50% пропозиції було спрямовано на попередній продаж, а ще 30% йшло на винагороду спільноти, стимулюючи таким чином більшу залученість спільноти, допомагає йому залучити велику кількість послідовників онлайн.

Нові інвестори можуть приєднатися до попереднього продажу, перейшовши на офіційний сайт Wall Street Memesа 1 WSM зараз продається за 0,0322 дол.

До кінця розпродажу це досягне $0,0337, а власники WSM потенційно отримають великий прибуток, коли токен буде розміщений на торгових платформах.

Відвідайте Wall Street Memes зараз

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини