Прогноз ціни Dogecoin, коли Ілон Маск публікує фотографію свого собаки в Twitter – Ілон купує більше DOGE?

Джерело: TradingView

Ціна доджкойна зросла на 3% за останні 24 години, досягнувши $0,089260 у контексті зростання на 8% для ринку криптовалют в цілому. DOGE також виріс на 6,5% за останні 30 днів, чому частково сприяла постійна підтримка монети власником Tesla та Twitter Ілоном Маском.

Одягнувши футболку з доджкойнами на Суперкубку, Маск викликав обговорення в Інтернеті, опублікувавши фотографію свого собаки шиба-іну (талісмана доджкойнів) у Twitter. Однак, враховуючи, що за останні 24 години DOGE зріс менше, ніж інші основні токени, можна з упевненістю сказати, що мільярдер більше не купував мем-койн.

Прогноз ціни Dogecoin, коли Ілон Маск публікує фотографію свого собаки в Twitter – Ілон купує більше DOGE?

Індикатори DOGE свідчать про те, що на горизонті може бути подальше зростання алтоіна. Його індекс відносної сили (фіолетовий) піднявся з 40 кілька днів тому до майже 60 сьогодні, а його поточний рівень означає, що він ще не перекуплений і може отримати більше прибутків.

Джерело: TradingView

У той же час 30-денне ковзне середнє монети (червоне) продовжує підніматися вище свого 200-денного (синього) і, схоже, ще не досягло піку. І якщо DOGE зможе пробити позначку в 0,09 долара, це може свідчити про деякий стійкий приріст.

Здається, зростання DOGE за останні 24 години в основному пов’язане з сьогоднішнім ринковим ралі, яке принесло мем-токен разом із собою. Тим не менш, це також сталося після того, як Маск опублікував ще один свій характерний твіт, у якому він робить деякий розпливчастий натяк на Dogecoin, фактично не показуючи жодних реальних доказів того, що він збільшив свої активи.

Схоже, що цей твіт спричинив дуже короткий підйом, під час якого DOGE піднявся до рівня опору в $0,09, але швидко знову впав, тоді як інші монети продовжували рости. Таким чином, ви можете так само легко стверджувати, що Маск використовував це для короткого прокачки DOGE, щоб він міг розвантажити частину своїх активів.

Маск має довгу та видатну історію твітів і мемів про Dogecoin. Окрім вчорашнього твіту, він також нещодавно відзначив свою присутність на Super Bowl LVII, одягнувши футболку з доджкойнами, сидячи поруч із власником Fox Corp. і News Corp. Рупертом Мердоком.

Цей маленький трюк також спричинив дуже короткий міні-ралі для DOGE, який у неділю піднявся до 0,084 долара, перш ніж знову знизитися. Однак прихильники Dogecoin справді чекають, щоб Twitter оголосив про те, що він переносить криптовалюту — і DOGE — платежі на свою платформу.

Припущення щодо того, чи буде такий сценарій реалізованим, з’явилися кілька тижнів тому, коли Financial Times опублікував статтю повідомляючи, що соціальна мережа просувається вперед із своїми планами цифрових платежів і що вона навіть подала заявку на отримання регуляторних ліцензій у США.

В світлі Багаторічний захист доджкойна Ілона Маска — так добре як минулого року натякав, що він може розглянути можливість оплати підписок на Twitter у DOGE — цей звіт також викликав мітинг. І це продовжує підживлювати надію на те, що це лише питання часу, коли DOGE залучить ще одного великого власника, який належить Ілону Маску, після того, як Tesla запровадила оплату DOGE за деякі товари у 2021 році.

Якщо припустити, що Twitter все-таки інтегрувався з Dogecoin, немає жодних сумнівів, що DOGE різко зросте, можливо, досягнувши $1 і більше. Однак у світі, де цього не відбувається, реалістична ціль на 2023 рік буде десь близькою до 0,13 дол. США, як пропонує нещодавній звіт криптобіржі Changelly.

Це дало б приріст приблизно на 45% порівняно з поточною ціною DOGE, що в контексті ринку, що все ще відновлюється, було б досягненням.

Купуйте Dogecoin зараз

Зараз хороший час для покупки Dogecoin?

Якщо припустити, що ринок продовжить свою висхідну траєкторію, зараз буде вдалий час для покупки DOGE. Тим не менш, існують інші криптопроекти з високим потенціалом, у які варто інвестувати разом із маркером мемів. Відповідно, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини