Прогноз ціни Cardano, оскільки новий звіт показує стрімке зростання активності ADA Whale – час купувати?

Монета Cardano. Джерело: Adobe

Відповідно до нещодавньої публікації в блозі криптоаналітичної компанії Сантимент, так звані китові транзакції в блокчейні Cardano відзначилися масовим сплеском з початку лютого. За останні кілька тижнів кількість транзакцій ADA на суму щонайменше 100 000 доларів США часто досягала 2 000 на день. За останні кілька місяців до лютого кількість транзакцій вартістю понад 100 000 доларів США на день рідко перевищувала 500.

Сплеск транзакцій ADA whale стався в цікавий час для Cardano. По-перше, ралі криптовалютного ринку, яке почалося на початку цього року, станом на середу, 22nd лютого підняв восьму за величиною криптовалюту світу більш ніж на 50% з початку року. Тим часом було досягнуто ряд цікавих етапів розвитку екосистеми Cardano, включаючи запуск довгоочікуваного алгоритмічного стейблкойна Djed із надлишковою заставою, прив’язаного до долара США, який рекламується як такий, що може залучити новий приплив капіталу в екосистему Cardano як інвесторів у децентралізоване фінансування (DeFi). шукайте нові шляхи отримання прибутку.

Прогноз ціни на Cardano – що далі для ADA?

ADA/USD востаннє переходила з рук в руки близько 0,38 долара за токен, зараз це приблизно на 10% нижче від попередніх місячних максимумів у 0,42 долара. Cardano, який зараз загрожує проривом нижче свого 200-денного ковзного середнього (DMA), стикається з тиском продажів на тлі значного падіння цін на криптовалюту в середу.

Крипто бере приклад з американських акцій, які падають на тлі 1) подальших доказів майбутнього спаду прибутків у зв’язку з останніми прибутками Walmart і Home Depot і 2) триваючих побоювань, що інвестори недооцінюють ступінь ФРС продовжить підвищення процентних ставок цього року.

Зараз ведмеді ADA будуть дивитися на тест 50DMA за $0,36s, який також досить добре збігається з цьогорічним висхідним трендом. Якщо Cardano знайде тут підтримку, у нього є хороші шанси відскочити до останніх максимумів. Якщо ні, ймовірно, тест нещодавнього подвійного дна трохи нижче $0,3450.

Чи зараз правильний час купувати Cardano?

«На даний момент я б віддав перевагу ADA», — сказав Гай Тернер, творець надзвичайно популярного YouTube-каналу новин про криптовалюту Coin Bureau, в нещодавньому інтерв’ю The Daily Hodl. Тернер зазначив, що останнім часом Cardano досяг значного прогресу, вказавши на оновлення Vasil, перш ніж відзначити, що йому подобається «той факт, що заплановано багато інших оновлень», включаючи Hydra, яка здебільшого зосереджена на масштабуванні.

Тернер також відзначив силу спільноти Cardano як причину, чому йому подобається криптовалюта. «Очевидно, що існує справді віддана спільнота Cardano, яка мені подобається… І я думаю, що це стає все більш важливим у криптовалюті, тому що цим проектам… потрібні користувачі, їм потрібні спільноти, щоб вижити», — пояснив він.

Альтернатива ADA для розгляду

Очевидно, що ADA — це криптовалюта з великим довгостроковим потенціалом. Однак, враховуючи його дещо неоднозначну найближчу перспективу, трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть віддати перевагу розгляду інших високопотенційних токенів, таких як ті, що продаються в передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини