Проблеми AIFA змушують перевізників повертатися вантажівками до старого аеропорту

Оператори вантажних перевезень, які раніше перемістилися з перевантаженого аеропорту Беніто Хуареса в Мехіко (AICM) до Феліпе Анхелеса (AIFA), почали неспокійно.

І оскільки майже одна третина вантажних операторів, які обслуговують місто, ще не переїхали до призначених вантажних шлюзів для мексиканської столиці до 1 вересня, попереду можуть виникнути нові проблеми.

Згідно з постановою уряду, звинувачуючи в хронічних заторах, після цього місяця вантажні судна не будуть допускатися до AICM. Президент Лопес Обрадор спочатку дав перевізникам лише 90 днів для міграції, але цей термін двічі продовжували.

Більшість постраждалих перевізників перенесли свої вантажні рейси до AIFA в липні, і вони пережили жахливий час: хоча інфраструктура в новому аеропорту, завершеному минулого року, значно покращила вантажну зону в AICM, процеси та ліцензії були змінені. не повністю на місці.

Lufthansa Cargo, яка курсує чотирма вантажними суднами на тиждень до Мехіко, мала перевозити майже весь свій вантаж на головній палубі (97%) до AICM, що призвело до кількох етапів обробки та потоку електронних листів із клієнтами щодо статусу та місцезнаходження їхній вантаж, повідомив Френк Нозінскі, директор Мексики.

«Нас змило гігантською хвилею», — сказав він, додавши, що проблем було кілька; наприклад, вантажі з небезпечними вантажами не могли бути оформлені в AIFA, оскільки митний орган на місці не був готовий їх обробити. Але найбільшою проблемою було те, що митні брокери не зареєструвалися в новому аеропорту, через що вони не могли здійснити там митне оформлення.

Експедитори та авіакомпанії не знали про це з самого початку. У Мексиці митні брокери мають справу безпосередньо з вантажовідправниками та вантажоодержувачами, але не з вантажними агентами. Таким чином, експедитори відправили вантаж до нового аеропорту в очікуванні швидшої обробки, але зіткнулися із затримками після того, як відправленням довелося здійснити 50-кілометрову подорож вантажівкою назад до AICM для оформлення.

За словами пана Нозінського, ці проблеми ускладнювалися браком потужностей вантажівок.

Lufthansa Cargo та Air France KLM були єдиними міжнародними перевізниками, які мали засоби наземного обслуговування як для вантажних, так і для вантажних вантажів, але урядова постанова, звичайно, змусила їх розділити операції.

«Очевидно, що краще працювати в одному місці, але тепер ми пропонуємо нашим клієнтам вибір: переміщувати свої вантажі через AIFA або через AICM, або вони прямують до AIFA та перевозять звідти до AICM», — пояснив пан Нозінський.

Він сказав, що вважає AIFA правильним місцем для авіаперевезень. Вантажна інфраструктура AICM була не тільки на межі своїх можливостей, але й застаріла. Після того як попередній уряд вирішив замінити AICM новим аеропортом – плани, від яких нинішня адміністрація відмовилася після завершення 25% – нових інвестицій у вантажні об’єкти не було.

Тим часом обсяги авіаперевезень у Мексиці зростають, завдяки інвестиціям у нові виробничі потужності в рамках зростаючої тенденції до прибережних перевезень. Автомобільна промисловість, історично один із сильних секторів мексиканської економіки, демонструє гарне зростання, але це стосується не лише США, сказав пан Нозінський.

За його словами, Lufthansa переміщує багато автомобілів до Європи. Один поточний проект передбачає польоти близько 30 на тиждень.

«Прогноз дуже позитивний», — сказав пан Нозінський, додавши, що Lufthansa розглядає можливість додати ще одну частоту вантажних рейсів, оскільки авіакомпанія розширює свій вантажний парк.

Перевізник не повинен мати серйозних проблем з обробкою вантажів на AIFA, де для LC ситуація була стабільною протягом останніх кількох тижнів.

Однак для інших є знаки запитання, зокрема для операторів вантажних перевезень, які ще не перейшли з AICM. Хоча плутанина з реєстрацією митних брокерів має згаснути, є питання щодо того, наскільки підготовлені деякі вантажні термінали в AIFA. Деякі з них досі не обробили жодного вантажу, зазначив пан Нозінський.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини