Prime Trust Crypto Custodian оголосила про банкрутство за главою 11 на тлі тривалої криптовалютної зими

Джерело: Shutterstock

У понеділок зберігач криптовалюти в Лас-Вегасі Prime Trust подано для захисту від банкрутства за главою 11, що стало ще однією невдачею для проблемної фінтех-компанії.

У документі від 15 серпня компанія заявила, що має від 25 000 до 50 000 кредиторів і очікує зобов’язань від 100 до 500 мільйонів доларів.

Оскільки Prime Core Technologies Inc., Prime Trust LLC, Prime IRA LLC і Prime Digital LLC вказані як юридичні особи, її активи оцінюються від 50 до 100 мільйонів доларів США.

Як зазначено в прес-релізі за посиланням, компанія планує подати клопотання до суду з питань банкрутства, щоб допомогти оцінити стратегічні варіанти, включаючи потенційний продаж своїх активів і продовження діяльності. Однак останні проблеми з регуляторними органами штату Невада та кредиторами можуть ускладнити пошук покупця.

Оскільки подання до глави 11 спрямоване на прозорість і цінність для клієнтів, Джон Гедрі, екс-президент Банку Невади, очолить реструктуризацію під наглядом судді Сьюзен Джонсон.

Протягом цього часу Prime Trust діятиме як «боржник у власності» в суді.

Prime Trust подає документи про банкрутство після наказу про припинення та відмову від регуляторних органів Невади

Прайм Траст оголосив про банкрутство після того, як 21 червня отримав наказ про припинення діяльності від регулятора бізнесу штату Невада.

Регулятори вирішили закрити зберігача криптовалюти через серйозні фінансові проблеми.

Значні борги як у фіатних, так і в криптовалютах обтяжують Prime Trust.

Регулятори виявили, що Prime Trust заборгував понад 85 мільйонів доларів США, але мав лише 2,9 мільйона доларів. Компанія також заборгувала 69,5 мільйонів доларів у криптовалютах, але мала доступ лише до трохи більше 68,6 мільйонів доларів.

У наказі було зазначено, що фінансовий стан фірми потребує покращення, що перешкоджає виконанню запитів клієнтів на відкликання коштів.

Наприкінці червня регуляторні органи штату Невада оголосили про банкрутство Prime Trust через банкрутство, що не дозволило компанії обслуговувати своїх клієнтів. Ці дії були вжиті після низки викликів, з якими Prime Trust та його філії компаній зіткнулися в минулому році.

У тому ж місяці дочірня компанія Prime Trust під назвою Banq оголосила про банкрутство через передбачувану неналежне управління колишнім генеральним директором Скоттом Перселлом.

Партнер Prime Trust, Абра, також отримав наказ про припинення діяльності в Техасі, звинувачений у шахрайстві з цінними паперами.

Ці невдачі в поєднанні з нормативним наказом Невади «припинити та відмовитися» призвели до призупинення вилучення клієнтів.

Отримавши наказ про припинення, інші криптовалютні компанії, кошти яких зберігаються в Prime Trust, швидко заспокоїли своїх клієнтів і вивели свої активи.

Однак деякі фірми, як-от Coinbits, все ще мали кошти клієнтів, які перебували в пастці зберігача, який тепер збанкрутував.

Ситуація погіршилася, коли в Відділ фінансових установ Невади (NFID) нарешті вжила заходів щодо закриття Prime Trust.

NFID заявив що він уважно стежив за фінансовою стабільністю Prime Trust, готуючись до можливого придбання або злиття. Однак підрозділ зазначив, що компанія порушила свої фідуціарні зобов’язання перед клієнтами, що порушило закони штату Невада про трасти.

Регулятори заявили, що, починаючи з грудня 2021 року, Prime Trust неналежним чином використовувала кошти клієнтів для зняття коштів. Ця дія відбулася після втрати доступу до певних гаманців криптовалюти клієнтів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини