Права рука Сема Бенкмена-Фріда Нішад Сінгх визнає себе винним у шахрайстві

Джерело зображення: YouTube / TEDxYouth

Нішад Сінгх, колишній технічний директор зруйнованої криптобіржі FTX і права рука Сема Бенкмана-Фріда, готується укласти угоду про визнання провини з прокуратурою США

За матеріалами п’ятниці звіт Bloomberg, колишній керівник FTX планує визнати себе винним у звинуваченнях у шахрайстві за його роль у передбачуваній схемі. Посилаючись на людей, знайомих із цією справою, у звіті йдеться, що цей крок відбувається в той час, коли прокуратура Манхеттена готується висунути проти Сінгха звинувачення у шахрайстві.

Ймовірно, угода про визнання провини передбачає співпрацю Сінгха з владою, що може ще більше ізолювати Бенкмана-Фріда, який вину не визнав за вісьмома пунктами обвинувачення та очікує суду. Угоду з Сінгхом ще потрібно завершити.

Серед інших керівників FTX та її дочірніх компаній колишній генеральний директор Alameda Research Керолайн Еллісон погодився визнати себе винним до семи злочинів, які включають звинувачення в шахрайстві з електронною поштою, шахрайстві з цінними паперами та відмиванні грошей.

Так само Гері Ван, колишній директор з технологій FTX, визнав себе винним у кримінальних звинуваченнях. І Еллісон, і Ван співпрацюють із федеральними слідчими.

У звіті додається, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами та Комісія з цінних паперів і бірж, два провідні ринкові регулятори США, планують подати до суду на Сінгха через його участь у передбачуваній схемі.

27-річний Сінгх відігравав важливу роль у повсякденній роботі FTX як керівник інженерного відділу. Спочатку він приєднався до Alameda ще в 2017 році, а через два роки створив FTX разом з Вангом і Бенкман-Фрідом.

Примітно, що він випускник Каліфорнійського університету в Берклі, де познайомився зі своєю давньою дівчиною Клер Ватанабе, яка пізніше приєдналася до FTX як керівник відділу маркетингу та кадрів.

Останні події в сазі FTX

FTX та її група криптокомпаній подала заяву про банкрутство за главою 11 на початку листопада. Сем Бенкман-Фрід пізніше був заарештований на Багамах після того, як прокуратура США офіційно висунула проти нього кримінальні звинувачення. Зрештою його екстрадували до США, де він був звільнений з в’язниці розміщення облігацій на 250 мільйонів доларів в суді Нью-Йорка.

Бенкмен-Фрід був звинувачений у восьми кримінальних справах, у тому числі в шахрайстві та змові шляхом зловживання коштами клієнтів. За інкриміновані йому злочини йому загрожує понад 100 років позбавлення волі. Він має постати перед федеральним судом у жовтні.

В останніх подіях саги FTX суддя з Нью-Йорка поставив справи проти колишнього генерального директора FTX, порушені SEC і CFTC, призупинено до завершення кримінальних справ проти нього.

Крім того, зрештою з’явилися нові судові документи виявлено особи двох таємничих підписантів на облігації засновника FTX Сема Бенкмана-Фріда, якими виявилися Андреас Пепке та Ларрі Крамер, професори Стенфордського університету та близькі друзі батьків SBF.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини