Повільний попит і надлишок потужностей спонукають експедитора до «гонки до дна»

Фото: © Ericaimama | Dreamstime.com

Тривала невизначеність щодо глобальних економічних перспектив призвела до того, що експедитори зіткнулися з двозначним падінням, що призвело деяких до «гонки на дно», оскільки вільні потужності різко зросли.

Alphaliner зазначив, що в липні на ринок з’явилося ще 200 000 teu океанських емкостей після рекордних 300 000 teu в червні, залишивши перевізників у збитку, оскільки ставки продовжують падати.

І є очікування подібного впливу на повітря, оскільки відпочивальники повертаються з подвоєною силою, роздуваючи потужності дзвону.

Один експедитор працює в обох режимах Loadstar: «На авіаперевезення фундаментально впливають пасажири, і якщо у вас є сотні додаткових рейсів з Європи до США, ви заповнюєте ринок надлишковою ємністю.

«З того, що ми можемо сказати, існують не тільки додаткові пасажирські послуги в рамках «постпандемічної нормалізації», але, здається, кількість рейсів може перевищити кількість рейсів у 2019 році, оскільки існує відкладений попит з боку людей, які не можуть подорожувати протягом двох років. .”

Взявши за приклад Велику Британію, експедитор зазначив, що між Китаєм і Хітроу здійснювалося 54 рейси на тиждень, з додатковими китайськими рейсами в Манчестер, вантажними рейсами в Станстед і спеціальними послугами, щоб впоратися зі сплеском пропозиції.

Брендон Фрід з Асоціації авіаекспедиторів (AFA) сказав, що деякі члени AFA стверджували, що вони зазнали двозначного падіння.

Одне джерело повідомило, що всі надлишкові потужності, що з’явилися на ринку, призвели до того, що фірма опинилася в стані «повного збентеження» з боку ставок, а деякі відчайдушні експедитори «дико» спекулювали, куди піде ринок у «гонці на дно».

«Те, що ми бачимо, — це відчайдушне прагнення забезпечити замовлення, що змушує експедиторів призначати нижчі ставки, щоб забезпечити великі рахунки за допомогою мультимодальних операцій. Вони відчувають, що зможуть повернутися з боку океану, і, таким чином, готові бачити повітря в якості лідера збитків», – додав експедитор.

Незважаючи на це, джерело визнало, що експедитори мають «владу» на даний момент, коли справа дійшла до переговорів з перевізниками різними видами транспорту, через різке зниження попиту в поєднанні зі сплеском пропускної здатності.

І пан Фрід вважає, що для експедиторів це не так погано, пояснюючи: «Наші представники малого та середнього бізнесу кажуть, що хоча обсяги скоротилися, вони все ще дуже активні, оскільки їхні ринкові ніші тримають їх».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини