Потерпілий запитує, чому власники Polar Atlas і DHL не змогли зупинити «корупцію»

© Tinnakorn Jorruang |

Експедитор подала до суду на Polar Air Cargo у справі, пов’язаній з розкраданням, люто відреагував на припущення, що сама авіакомпанія був «жертвою» «корупційних дій керівництва».

І компанія Cargo on Demand (COD) зараз запитує, як ці дії могли залишитися непоміченими перевізником або його власниками.

COD стверджував, що для того, щоб зберегти свою угоду з BSA, він був «змушений сплатити гонорари за консультації» у розмірі майже 4 мільйонів доларів США протягом семи років на приватні рахунки або компанії шести керівників Polar.

Експедитор також стверджував, що Polar розірвала всі свої ділові зв’язки з COD у 2021 році, скоротивши свої потужності та браконьєрство своїх клієнтів.

У судовому поданні в п’ятницю COD відхилив клопотання Polar про звільнення та стверджував, що «принаймні» важко повірити, що протягом семи років ніхто з Polar – 51% акцій, що належать Atlas Air і 49%, що належать DHL, помітили ці «корупційні дії керівництва».

COD сказав: «Корислива кампанія Polar зі звинувачення жертви цілком суперечить фактичним фактам, викладеним у скарзі. Замість того, щоб бути жертвою схеми, існують вагомі обставини того, що Polar (якщо її можна відокремити від власного вищого керівництва) була активним учасником завідомо незаконної схеми або, принаймні, добровільним співучасником.

«Polar не заперечує, що ця схема за участю її вищого керівництва тривала щонайменше сім років. Проте Polar не пропонує пояснень того, як це могло залишитися непоміченим у багатомільярдній дочірній компанії двох публічних компаній із суворою корпоративною політикою, якщо Polar не була частиною схеми або, принаймні, навмисно закрила на це очі».

Він також вказав на відсутність публічних дій Polar, включно з повідомленням акціонерів, після того, як, здавалося, припинила схему.

«Крім того, Polar продовжувала дозволяти використовувати свої літаки для реалізації схеми навіть після того, як Polar зараз стверджує, що їй стало відомо про це. Polar ніколи не повідомляла про «розкрадання» правоохоронним органам і, як і очікувалося, не порушувала жодних кримінальних чи цивільних справ проти будь-якої особи чи організації, залученої до визнаної схеми.

«Ані Polar, ані її публічні материнські компанії не розкривали схему розкрадання інвесторам чи іншим особам, які мали б право знати про це. Співробітники Polar, які брали участь у схемі, здається, залишаються на роботі в Polar, а ті, хто пішов, досі рекламують свою успішну попередню роботу в Polar».

COD стверджує, що, незважаючи на те, що Polar стверджувала, що вона не отримала вигод від «незаконних платежів», були певні переваги, включаючи «збільшення обсягів вантажних перевезень (і відповідних прибутків), «позабухгалтерський» дохід без сплати відповідних податків і відповідні бухгалтерські наслідки, можливість виплатити компенсацію своїм керівникам вищої ланки понад те, що було розкрито акціонерам, уникнення значних податкових зобов’язань із заробітної плати (та інших) у зв’язку з цією винагородою керівників і можливість отримати вкрай комерційно чутливу інформацію від своїх жертв і а потім використовувати дані, щоб напряму шукати бізнес від клієнтів своїх жертв».

COD також стверджує, що твердження Polar про те, що COD був єдиною жертвою, «підсилює довірливість», додаючи: «Polar продала вантажний простір сотням, якщо не тисячам, інших експедиторів у схожому місці. Він генерує десятки мільярдів доларів щорічного доходу. Немає жодного раціонального пояснення, і Polar не пропонує його, чому лише одна або дві відносно невеликі компанії будуть об’єктом шахрайської схеми, яка триває більше семи років».

Незважаючи на «незаконні платежі», справа фактично пов’язана з «діями відплати» Polar після того, як COD припинив виплачувати «комісії», коли як «цінному партнеру» йому було обіцяно стимули для обміну даними клієнтів, які, як стверджується, потім були активно незаконно викрадені. Polar, який також відрізав свою ємність.

Справа триває.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини