Послуги в Азії розширюються, оскільки гравці логістики обирають стратегію «Китай+1».

Фото 226546810 © Denisismagilov | Dreamstime.com

DHL Express каже, що всі ознаки вказують на зростання його азіатських послуг, оскільки компанії шукають стратегію «Китай+1».

Сама DHL Express досягла значних здобутків, зростаючи більш ніж у три рази швидше, ніж її конкуренти.

«У вівторок ми здійснили на 3% більше азіатських торгів, ніж у вівторок раніше, і це на 9% більше, ніж минулого тижня», — сказав генеральний директор Джон Пірсон делегації в Дубаї цього тижня.

Але пан Пірсон додав, що будь-яке розширення за допомогою «вторинних і третинних» сайтів в Азії доповнить, а не замінить, його операції в Китаї.

«Те, що ми бачимо від компаній, найкраще описати як підхід «Китай +1» до ланцюгів поставок», – пояснив він. «І коли ми дивимося на інші традиційні азіатські ринки, наприклад, я не бачу, щоб виробництво джинсових джинсів перемістилося з Бангладеш до Брюсселя, тому що фінанси не працюють».

Його коментарі прозвучали на тлі зростаючого «відчуття», що західна торгівля покидає другу за величиною економіку світу через зростання напруженості між Китаєм і США.

Директор ініціативи DHL з питань глобалізації в Школі бізнесу Стерна Нью-Йоркського університету Стівен Альтман сказав, що окрім цього «відчуття», дані з щойно оприлюднених компанією 11тис Глобальний індекс зв’язку показує, що такого кроку не було.

За його словами, DHL хотіла бути «на передньому плані», щоб забезпечити задоволення попиту клієнтів.

«Наш індекс підтверджує те, що пропонують наші прогнози, а саме те, що є загальний оптимізм щодо зростання кг, і В’єтнам, Філіппіни та Малайзія, схоже, отримають вигоду від цього режиму Китай+1. Якщо В’єтнам збирається злетіти, нам потрібно переконатися, що там є наш широкофюзеляжний літак, щоб задовольнити попит».

У той час як конкурент FedEx підвищив свою частку ринку в Азії лише на один відсотковий пункт під час пандемії, а UPS залишився без змін, DHL Express збільшила частку ринку на 3%.

Пан Пірсон назвав це регіоном, що відроджується для міжнародної торгівлі, додавши: «Ніхто не знає Азії так, як ми. Ми обслуговуємо там близько 900 000 клієнтів, переміщуючи 382 000 посилок на день у 40 країнах, працюючи в 136 аеропортах».

Компанія володіє 57% часткою на ринку, який, як вона стверджує, становить 13,9 млрд євро (14,75 млрд дол. США), а дохід у 2022 році ледве соромиться 10 млрд євро.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини