Попередження регулятора спонукають HSBC і Nationwide Banks обмежити криптовалютні транзакції

Джерело: AdobeStock / BGStock72

HSBC Holdings Plc і Національне будівельне товариство наклав обмеження на доступ роздрібних клієнтів до криптоактивів в іншому епізоді Великобританія банки реагують на останні правові та нормативні проблеми криптоіндустрії.

HSBC заявив, що в лютому він заборонив клієнтам купувати криптовалюту за допомогою своїх кредитних карток, Bloomberg повідомили. У звіті цитується заява банку, що,

«Це через можливий ризик для клієнтів».

Більше інформації доступно в рішенні Nationwide. Кредитні картки більше не можна використовувати для покупок криптовалюти, і банк застосовує щоденні ліміти в розмірі 5000 фунтів стерлінгів (6000 доларів США) на покупки дебетовими картками, повідомляється в повідомленні. заявив. Для типу облікового запису, призначеного для молодих людей віком до 23 років, щоденний ліміт тепер становить £100 ($120).

«Це застосовуватиметься, якщо ми ідентифікуємо платежі на криптовалютних біржах», — йдеться в повідомленні, додаючи:

«Ці обмеження застосовуються щоразу, коли ви використовуєте свою картку для здійснення платежу. Це включає використання цифрового гаманця, наприклад Apple Pay або Google Wallet.”

Крім того, платежі карткою здійснюються на головній криптобіржі Binance були обмежені та будуть відхилені – що слідує за “подібними діями з боку інших постачальників”.

«Навіть за вашої прямої згоди особисто або по телефону ми не можемо зняти обмеження та дозволити вам здійснити платіж на Binance», — повідомили в Nationwide.

Однак користувачі можуть вивести гроші, які вони мають у Binance, на свої національні рахунки.

Щодо причини цих рішень обидва банки вказали на Управління фінансового контролю (FCA), яка попередила про ризики, пов’язані з купівлею криптовалюти.

І не тільки цей регулятор, а й Міжнародний Валютний Фонд (МВФ) і Група розробки фінансових заходів (FATF), а також продовжують попереджати банки про дозвіл на купівлю криптовалюти, посилаючись на те, що, за їх словами, криптоактиви можуть становити ризики для традиційної фінансової системи.

США Федеральний резерв (Годували), як і раніше, фінансові установи повинні бути обережними щодо «потенційно підвищених ризиків ліквідності», пов’язаних з деякими джерелами фінансування від організацій, пов’язаних із криптовалютою.

Інші інституції Великобританії протягом останніх кількох років посилили обмеження щодо компаній, пов’язаних із криптовалютою, включно з Banco Santander SA, Lloyds Banking Group Plcі Natwest Group Plc.

Примітно, що хоча багато банків мають ліміти, пов’язані з криптовалютними біржами, Binance залишається особливо популярною організацією для обмежень щодо місця.

Тим часом криптодружній банк Сільвергейт на початку цього тижня оголосила, що не зможе подати свій річний фінансовий звіт до США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) вчасно та що він оцінював свою здатність залишатися в бізнесі. Акції банку впав більше ніж на 55% у четвер після оголошення.

Silvergate був серед кредиторів, які найбільше постраждали від падіння FTX обмін у листопаді минулого року. Це постраждав від банку і довелося продати боргові цінні папери на суму 5,2 мільярда доларів США зі значними збитками, щоб покрити близько 8,1 мільярда доларів США, вилучених користувачами. У результаті він зазнав збитків у розмірі 718 мільйонів доларів, що, як повідомляється, перевищило загальний прибуток банку з 2013 року.

Це призвело до того, що ряд криптофірм, які співпрацювали з криптобанком, поспішили піти. Мікростратегія і Прив’язати відмовлено маючи будь-який значний вплив на Silvergate та багато інших криптокомпаній, в тому числі Coinbase, Паксос, Galaxy Digitalі Кракенприпинили свої відносини з банком після його подання в середу.

____

Вивчайте більше:
Акції банку Silvergate падають після звіту про розслідування Міністерством юстиції щодо зв’язків з FTX і Alameda
Брат Бориса Джонсона залишає консультативну роль у підрозділі Binance через «занепокоєння щодо прозорості фінансів» і ринкову кризу – ось що сталося

«Велика Британія повинна рухатися швидше» щодо регулювання криптовалюти
Правоохоронні та регулюючі органи Великобританії об’єднують зусилля для демонтажу незаконних криптографічних банкоматів

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини