Поліція Південної Кореї формує відділ боротьби з криптошахрайством

Джерело: Bong/Adobe

південнокорейський Поліція оголосила, що створить нову спеціальну групу з боротьби з кіберзлочинністю.

KBS повідомляється, що поліція каже, що одним із «трьох головних завдань» нової робочої групи буде демонтаж та боротьба з криптошахрайством. Шахрайство, пов’язане з криптовалютою, зростає в Південній Кореї, останнім часом громадськість викликала кілька гучних шахрайств.

До них відносяться V Глобальний, реалістично виглядаюча криптовалютна біржа, яка обдурила безліч жертв за допомогою багаторівневої маркетингової тактики типу Понці. A fаке «криптобанк» також залишив інвесторів без кишень на суму близько 181 мільйона доларів. І голосовий фішинг меншого масштабу, підроблені платформи для майнінгу криптовалюта шахрайство в додатках для знайомств спрямовано на окремих громадян.

В Агентстві Національної поліції (НПА) пояснили, що оперативна група матиме «три підкомітети». Одна з них буде присвячена «аналізу» криптоактивів. Інші підкомітети займатимуться темною мережею, розподіленими атаками типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS) та іншими формами кібертероризму.

Поліція Південної Кореї боротиметься з крипто-шахраями та користувачами Darkweb

Підкомітет темної мережі також, ймовірно, буде звинувачений у питаннях, пов’язаних з крипто. Останніми місяцями поліція намагалася вести війну проти торговців наркотиками, які розміщують рекламу на дарквеб-порталах. Як правило, вони використовують Bitcoin (BTC) та інші криптоактиви як валюта в угодах з наркотиками.

Використовуючи інструменти блокчейн-аналітики, поліції вдалося відстежити і переслідувати та засуджувати як торговців наркотиками, так і їхніх клієнтів.

Поліція виявила, що вони найняли «професійних слідчих», щоб приєднатися до оперативної групи. Вони сказали, що їм також вдалося найняти «фахівців із приватних ІТ-компаній».

Офіцери попередили, що кількість ідентифікованих ними темних веб-адрес різко зросла за останні роки – з 92 405 у 2018 році до 760 033 у 2022 році.

У грудні 2022 року поліція та прокуратура виявили, що мали збільшили вчетверо свої витрати на рішення для криптоаналізу, спеціальне навчання крипто та інструменти моніторингу блокчейнівзаплативши майже 2,5 мільйона доларів лише минулого року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини