Поки ціна Tezos різко зростає, ці менш відомі альткоїни можуть зрости в 10 разів

Джерело / Геральт х Сем Кулінг

Tezos (XTZ) вибухнув вчора з раптовим зростанням на 20%.

Це сталося після гучних новин про те, що Google Cloud об’єднався з Tezos Foundation для створення програм Web3.

Партнерство дозволить усім клієнтам Google Cloud стати «пекарями» Tezos або валідаторами мережі. Tezos бачить це як спосіб залучити більше установ у простір.

Tezos — це блокчейн із відкритим вихідним кодом із підтвердженням участі, який має понад 2,3 мільйона фінансованих облікових записів. У цьому вражаючому проекті було створено велике партнерство з «Манчестер Юнайтед» і «Макларен».

Google Cloud також стане пекарем XTZ і приєднається до існуючих пекарів, таких як Ubisoft.

The нове партнерство дозволить компаніям і розробникам використовувати технологію блокчейну Tezos разом з інфраструктурою Google Cloud.

Google Cloud також запропонує наставництво стартапам у секторі Web3 разом із програмою зниження витрат на інфраструктуру.

Це стало частиною нової стратегії Google Cloud, яка планує продовжувати співпрацю з «ключовими гравцями в екосистемі Web3» для стимулювання розвитку.

Аналіз цін Tezos (XTZ).

Ринки Tezos вибухнули вчора на фоні оголошення про підвищення.

Раптове підвищення спричинило зліт цін на 20% до 1,25 долара.

TradingView / XTZ USDT

Приголомшливе ралі розбило місцеві рівні опору, які пригнічували ралі XTZ протягом більшої частини лютого.

Зараз торгується на рівні 1,396 доларів США – 24-годинний перехід на -2,85%.

Tezos знаходиться в невеликому локалізованому відкаті, оскільки бики XTZ прагнуть сформувати підтримку на цих нещодавно відновлених висотах.

Велика свічка призвела до перегріву RSI, хоча тепер він охолонув до більш спокійного, хоча все ще перекупленого 68,4.

Це контрастує з MACD, який залишається бичачим, оскільки відображає сейсмічний рух вгору.

Цілі підвищення знаходяться на відстані дотику, бики прагнуть чистого прориву вище 1,5 долара. Рух до верхньої лінії тренду цього каналу був би бажаним і міг би досягти вершини в $1,65 (+17,77%).

Ризик зниження також близький, надаючи вкрай необхідну впевненість щодо потенційного прориву максимуму в $1,20 (-14,35%).

Загалом це дає співвідношення ризику: винагороди XTZ 1,24 — хороший вихід для потенційно прибуткової торгівлі.

Які інші альткойни можуть запропонувати кращу прибутковість у 10 разів?

Незважаючи на позитивні фундаментальні показники та стабільну структуру графіка, XTZ може зайняти деякий час, щоб зрозуміти, куди він хоче рухатися.

Таким чином, аналітична група Cryptonews визначила наступні проекти на ранній стадії, які можуть запропонувати величезну віддачу в короткостроковій перспективі.

Fight Out (FGHT)

Минулого року Move-2-Earn набув популярності завдяки таким проектам, як STEPN, спрямованим на монетизацію простих видів діяльності, таких як ходьба. Але інтерес впав, коли стала очевидною нежиттєздатність економіки STEPN.

Fight Out планує змінити це, створивши повну систему моніторингу, яка може записувати будь-яку вправу від часу, проведеного в тренажерному залі, до годин, проведених у додзьо.

Понад 4,6 мільйона доларів було зібрано під час передпродажу, який розпочався наприкінці четвертого кварталу 2022 року.

Додаток Fight Out діє як платформа фітнес-центру, яка дозволяє користувачеві відстежувати, планувати та точно налаштовувати свої розпорядки дня, сон і дієту – у межах монетизованої економіки програми.

Завдяки цьому користувачі, які приєднаються до цієї нової екосистеми, отримають доступ до коучингів у прямому ефірі, навчальних занять, PVP-битв і мережі фізичних тренажерних залів по всьому світу.

Команда Fight Out нещодавно оголосила про запуск прибуткової програми реферальних промо-посилань. Це дає користувачам можливість отримувати 5% комісії за реєстрацію своїх друзів!

Все, що потрібно зробити користувачам, це перейти на домашню сторінку Fight Out, підключити дійсний крипто-гаманець, а потім натиснути кнопку 5% реферального посилання.

Це означає, що кожного разу, коли хтось купує токен $FGHT, ви отримуєте 5% від суми покупки!

Більше того – ця передпродажна суперзірка роздає 250 тисяч доларів! Введіть тут.

Оскільки передпродажні ціни на токени зростають кожні 12 годин, не пропустіть майбутнє M2E!

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge (CCHG)

C+Charge ($CCHG) це нова криптовалюта, яка струсить індустрію вуглецевих кредитів.

Цей інноваційний стартап має на меті скористатися прогнозованим зростанням галузі на 2,4 трильйона доларів США до 2027 року. І вам не потрібно шукати далеко, щоб переконатися в його актуальності.

На дорогах ми бачимо, як зарядні станції для електромобілів з’являються для парків блискучих Tesla. І C+Charge пропонує шанс звичайним людям отримати шматок пирога.

Компанія пропонує платіжну систему Peer-2-Peer (P2P) для зарядки електромобілів (EV) за допомогою технології блокчейн.

Завдяки цій системі водії електромобілів можуть заробляти вуглецеві кредити та отримувати прибуток від зростання галузі.

Зараз лише такі великі виробники електромобілів, як Tesla, користуються вуглецевими кредитами. Чому ці прибутки повинні концентруватися в руках небагатьох?

C+Charge має на меті вирівняти умови гри та надати ці винагороди власникам електромобілів.

Попередній продаж токена CCHG вже триває, що дає першим інвесторам шанс потрапити на перший поверх цього екологічного проекту. Також існує роздача в розмірі 50 тисяч доларів для інвесторів, які починають пташку.

Приєднуйтесь до революції C+Charge сьогодні та станьте частиною проекту, який змінює навколишнє середовище.

Не пропустіть цю можливість підтримати багатообіцяючий проект, який має потенціал для великих прибутків.

Купуйте CCHG тут

RobotEra (ТАРО)

РоботЕра — це проект GameFi, який дозволяє гравцям розробляти та створювати власних роботів, беручи їх у бій у різноманітних іграх і випробуваннях, включаючи перегони, битви та стратегічні ігри, де гравці можуть випробувати своїх роботів.

Платформа дозволяє гравцям отримувати винагороди у вигляді власних мережевих токенів $TARO, які використовуються для купівлі та продажу віртуальних активів і оплати комісії та винагород платформи.

Наразі RobotEra знаходиться на етапі передпродажу, що є можливістю для зацікавлених інвесторів придбати $TARO до того, як він стане загальнодоступним для торгівлі.

Передпродаж пропонує TARO за зниженою ціною 0,02 USDT за токен з мінімальною вимогою до покупки 50 USDT.

Передпродаж має обмежену пропозицію в 90 000 000 токенів $TARO, і перший етап попереднього продажу незабаром завершиться, оскільки кити почнуть шалено накопичувати.

Попередній продаж розділений на два етапи, на другому етапі пропонується $TARO за вищою ціною 0,025 USDT за токен.

Таким чином, інвестори можуть отримати більш вигідну пропозицію, якщо вони купують TARO на першому етапі передпродажу.

На момент написання статті в рамках попереднього продажу вже було продано 46 766 951 токенів $TARO – багато з яких були з’їдені спритними кити GameFi.

Інвестори можуть придбати токени $TARO під час передпродажу за посиланням нижче.

Купуйте TARO тут

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини