Поки ціна SingularityNET AGIX різко зростає, ці 3 альткоїни цього року зростуть у 10 разів

AGIX, токен, який підтримує децентралізовану крипто-екосистему SingularityNET, орієнтовану на ШІ, спостерігав агресивний відкат за останні кілька днів. Востаннє AGIX переходила з рук в руки за $0,38 с, що на 40% нижче, ніж максимуми середи в районі $0,67. Тим не менш, попри весь ажіотаж щодо потенціалу технології штучного інтелекту для перетворення світу та глобальної економіки, коли розгортаються війни штучного інтелекту між Microsoft (яка зараз володіє головним пакетом акцій OpenAI, творця chatGPT) та її основними технологічними аналогами, AGIX є неймовірним більш ніж на 700% більше, ніж за рік.

Технічні перспективи криптовалюти припускають, що ймовірним є подальше зростання. Криптовалюта перебувала в агресивному зростаючому тренді з самого початку року. Можливе падіння до області 0,26 долара, щоб перевірити висхідний тренд і 21DMA. Але якщо висхідний тренд продовжиться, то найближчими місяцями можливий рух до $1,0.

Це означало б вражаюче збільшення більш ніж на 150% від поточних рівнів. Але на зростаючому ринку криптовалют інвестори можуть отримати ще більш вражаючі прибутки, можливо, у 10 разів, якщо вони інвестуватимуть у правильні передпродажі криптовалюти. Ось список попередніх продажів криптовалют, розглянутий командою Cryptonews.com.

Meta Masters Guild (MEMAG) – Етап 6 майже завершено

Meta Masters Guild — це перспективна екосистема мобільних ігор web3, яка розробляє безліч веселих і захоплюючих ігор. Ігри використовуватимуть незамінні токени (NFT), що дозволить членам спільноти отримувати винагороди, а також робити ставки та торгувати. Платформа сподівається в майбутньому розмістити десятки вірусних ігор. Його перша гра Meta Karts Racers буде випущена пізніше цього року.

Meta Masters Guild зараз перебуває на шостому етапі попереднього продажу токенів MEMAG, причому попередній продаж уже є одним із найгарячіших у 2023 році. Всього за кілька тижнів крипто-стартапу вже вдалося зібрати колосальні 3,8 мільйона доларів за допомогою продажів MEMAG. . Інвестори повинні зауважити, що вони також мають шанс виграти значні 100 000 доларів США в токенах MEMAG.

Відвідайте Meta Masters Guild тут

Fight Out (FGHT) – передпродаж зараз

Молода криптоніша, яка займається переходом до заробітку, показала багато перспектив, але перші історії успіху, такі як STEPN, мають значні обмеження, які досі не дозволяли їм завоювати мейнстрім. Fight Out, який рекламує себе як майбутнє «переходь, щоб заробити», хоче змінити це у 2023 році.

Fight Out — це абсолютно новий фітнес-додаток і мережа тренажерних залів web3, які винагороджують своїх користувачів за тренування, виконання завдань і змагання в першому у своєму роді фітнес-метавсесвіті. У той час як існуючі додатки M2E, такі як STEPN, відстежують лише кроки та вимагають дорогих бай-інів для невзаємозамінних токенів (NFT), щоб взяти участь, Fight Out використовує більш цілісний підхід до відстеження та винагороди своїх користувачів за їхні вправи та діяльність, і не потрібні будь-які дорогі бай-іни для участі.

Наразі Fight Out проводить попередній продаж токена FGHT, який буде підтримувати екосистему web3, і вже зібрав колосальні 4,0 мільйона доларів. Планується, що токен буде розміщено на централізованих біржах у квітні за ціною 0,033 долара за токен. Інвесторам слід діяти швидко, оскільки якщо вони зараз захищають токени, вони можуть отримати майже 60% прибутку на папері до того моменту, коли криптотокени будуть представлені на біржах на початку 2 кварталу. Прибуток може бути ще вищим, якщо інвестори скористаються щедрою бонусною схемою Fight Out.

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge (CCHG) – попередній продаж зараз увімкнено

Зараз C+Charge створює платіжну систему Peer-to-Peer (P2P) на основі блокчейну для станцій зарядки електромобілів, яка дозволить водіям електромобілів (EV) отримувати вуглецеві кредити. C+Charge прагне підвищити роль вуглецевих кредитів як основного стимулу для впровадження електромобілів. Зараз такі великі виробники електромобілів, як Tesla, заробляють мільйони на продажу вуглецевих кредитів забруднювачам.

C+Charge хоче демократизувати ринок вуглецевих кредитів, дозволяючи більшій кількості цих винагород опинитися в руках власників електромобілів, а не просто великих компаній. C+Charge щойно розпочала попередній продаж токена CCHG, який його платформа використовуватиме для оплати на станціях зарядки електромобілів. Наразі токени продаються за $0,045 за штуку, хоча до кінця передпродажу ціна зросте на 70%.

Інвестори, зацікавлені в ранньому вступі в багатообіцяючий екологічно чистий криптовалютний проект, повинні рухатися швидше, оскільки проект уже зібрав понад 510 000 доларів США лише за кілька тижнів після запуску передпродажу. Інвесторам слід зауважити, що токени, що залишилися, можна було швидко зібрати. Криптокит нещодавно забрав CCHG на суму понад 99 доларів США за одну транзакцію, що можна перевірити тут на BscScan.

Відвідайте C+Charge тут

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини