P&O Maritime Logistics забезпечує ексклюзивний контракт на буксирування Домініканської Республіки

© Khunaspix Dreamstime.

P&O Maritime Logistics уклала ексклюзивний контракт на буксирування з DP World у Домініканській Республіці, що збільшить об’єм і розмір суден, що заходять у порт Кауседо.

Контракт, який набуває чинності 7 грудня, передбачає, що P&O Maritime Logistics розгорне три буксири для підтримки операцій на Caucedo, який може перевозити до 2,5 мільйонів двадцятифутових еквівалентних одиниць (TEU).

Два з буксирів є новими, і всі три будуть оснащені найкращими на ринку можливостями, що сприятиме підвищенню частоти та обслуговуванню великих суден. Це на додаток до можливостей реагування на розливи нафти та гасіння пожеж.

Новий контракт є частиною стратегії розвитку P&O Maritime Logistics в Америці. Розташований поблизу столиці Санто-Домінго, порт Кауседо служить важливим мостом між Америкою та Карибським басейном. Компанія DP World зробила великі інвестиції в порт, включаючи 114 мільйонів доларів США на розширення головного причалу та понад 700 мільйонів доларів США на розвиток своєї логістичної екосистеми.

Мартін Хельвег, генеральний директор P&O Maritime Logistics, сказав: «Ми дуже раді отримати цей новий контракт у Caucedo. Ця віха ще більше вказує на важливість регіону для нас. Підтримуючи операції в порту Кауседо та сприяючи збільшенню як обсягу, так і розміру суден, що заходять у порт, ми можемо зробити позитивний внесок в економіку країни».

«Окрім можливостей для бізнесу, для нас однаково важливо позитивно впливати на громади, у яких ми працюємо. Розширюючи нашу пропозицію в регіоні, ми сподіваємося не лише створити робочі місця для моряків країни, але й забезпечити постійне навчання та можливості розвитку кар’єри для кожного працівника», – додав Гельвег.

Мортен Йогансен, генеральний директор DP World Dominicana та головний операційний директор DP World Americas Region, сказав: «Ми раді вітати P&O Maritime Logistics, компанію з підтвердженим досвідом безпечної та стійкої діяльності. Представлення цих нових буксирів, оснащених кращими на ринку потужностями та можливостями, ще більше дає нам змогу розширити наш логістичний центр і покращити зв’язок.

«DP World вважає Домініканську Республіку стратегічним місцем для постійних інвестицій і розширення. Наше бачення повністю узгоджується зі стратегією уряду щодо перетворення країни на провідний логістичний центр Америки. Маючи понад 700 мільйонів доларів США, інвестованих у DP World Ports and Terminals Caucedo, ми постійно вдосконалюємо наші операції, розширюємо зв’язок і зміцнюємо конкурентоспроможність. Наш термінал залишається відданим наданню виняткових стандартів обслуговування», – додав він.

P&O Maritime Logistics зараз працює в Америці, надаючи послуги портів і LNG-терміналів, включаючи Canaport LNG в Сент-Джоні, Канада, і Atlantic LNG в Пойнт-Фортін, Тринідад і Тобаго; Вантажні послуги включають перевезення навалочних вантажів внутрішніми водними шляхами вздовж річок Парагвай і Парана; а також офшорні послуги, такі як «MPSV Captain», який працює в Мексиці, і контейнеризоване судно короткого плавання, яке раніше працювало в Південному Карибському морі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини