Перевізники виплескуються, оскільки прагнуть виділитися з натовпу

OOCL Іспанія

Жорстка конкуренція в лінійній галузі спонукає перевізників намагатися диференціювати свій бізнес за допомогою технологій або розвитку послуг.

У минулому році Сеул оголосив про виділення коштів на підключення пристроїв, підключених до Інтернету, щоб дозволити корейським експортерам відстежувати контейнери, послугу Hapag-Lloyd і експедитор Kuehne+Nagel також оголосили, а Maersk повідомила своїм клієнтам, що технологія холодового ланцюга може допомогти заощадити енергію на рефрижераторних камерах.

Останнім кроком ONE оголосив сьогодні, що піде цьому прикладу з новинами про співпрацю з Sony для розробки пристроїв моніторингу для свого контейнерного парку.

За словами перевізника, клієнти зможуть відстежувати та відстежувати контейнери за допомогою оперативних оновлень. Хірокі Цуджі, доктор медичних наук із продуктів і мереж, сказав: «Наша спільна місія покликана розширити межі наших можливостей за допомогою інноваційних логістичних технологій».

Тим часом роздрібний продавець супермаркетів Lidl оголосив, що перевізник, який він запустив минулого року, Tailwind Shipping Lines (TSL), буде здійснювати нові послуги з Бангладеш до Європи.

Tiger Express Service (TEX) перевозитиме вантажі з Читтагонга до Барселони, Іспанія, та Мурдейка, Нідерланди, з 20-денним транзитом. Крім того, за словами TLS, заходи в порти на двох менших об’єктах Європи означатимуть менше затримок у періоди високого попиту.

Перевізник вже здійснює рейси Panda Express з Китаю до Європи.

Що стосується трансатлантичної торгівлі, OOCL оголосив про розгортання п’ятого судна вантажопідйомністю близько 5000 teu для своєї служби GEX1 з Антверпена до Монреаля через Ліверпуль. Таким чином, з 3 березня на службі буде працювати п’ять суден.

OOCL також стверджує, що «поліпшення навколишнього середовища та обслуговування» відбудуться, коли він прийме поставку своїх останніх нових кораблів. Перший був доставлений минулого тижня, 24 188 teu OOCL Іспаніяякий, за словами дочірньої компанії Cosco, має на борту безліч «розумних» технологій, які зроблять корабель і його сестри більш екологічними.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини