Партнерство Mastercard і Binance раптово припиняється, що викликає занепокоєння регуляторів.

Джерело: Binance

Глобальний гігант кредитних карт Mastercard і лідер криптовалютний брокер Binance вирішили розлучитися, повідомляє a Про це повідомляє Reuters. Партнерство полягало в тому, що Binance пропонувала картки під брендом Mastercard своїм користувачам в Аргентині, Бразилії, Бахрейні та Колумбії.

Багато хто в криптовсесвіті сприймає це як ознаку того, що Binance регуляторні проблеми в останні місяці не тільки зростає, але й потенційна відповідальність для своїх партнерів.

Акцент Binance на значенні Південної Америки

Binance запущено фірмову кредитну картку Mastercard у січні, що дозволяє своїм користувачам здійснювати операції з криптовалютою як у звичайних магазинах, так і в Інтернеті. Примітно, що офіційна заява брокера підкреслила значну важливість Бразилії як ринку, ввівши її до 10 найкращих світових ринків.

Binance висловила наміри агресивно просувати свої послуги в південноамериканській країні. Компанія зазначила, що у 2022 році половина всіх бразильських споживачів були залучені до певної форми діяльності, пов’язаної з криптовалютою, що перевищило середній світовий показник у 41%.

Аналогічно повідомляє компанія у своєму Оголошення про запуск в Аргентині вона може похвалитися одним із найвищих рівнів впровадження криптовалют у світі, частково через тризначну інфляцію в країні та поганий доступ до фінансових послуг.

Mastercard підтвердила агентству Reuters, що партнерство між чотирма країнами буде завершено до вересня, хоча не вказала, чи це було її одноосібним рішенням чи взаємним рішенням.

Зважаючи на те, що Binance зосереджується на прибуткових ринках Південної Америки, можна припустити, що рішення, ймовірно, виникло від самої Mastercard.

Криптоамбіції Mastercard, мінус Binance

Під час розмови про прибутки за другий квартал наприкінці липня генеральний директор Mastercard Майкл Мібах висловив таке переконання компанії у потенціалі технологій блокчейн. Агентство Reuters підтвердило, що Mastercard налаштована на співпрацю з іншими криптокартками.

Така позиція підкреслює зацікавленість Mastercard у збереженні присутності в криптовалютному просторі, а не в Binance, генеральний директор якої Чанпен Чжао зіткнувся з звинуваченнями регуляторів США в організації «мережі обману».

Хоча це може бути спекулятивним, деякі ставлять під сумнів Mastercard отримала попереднє повідомлення від влади США щодо загрозливих дій проти Binance.

Незважаючи на те, що користувачі платформи Binance занадто сильно заглиблюються в сферу теорій змови, у світлі цих подій можуть розглянути принаймні обережний підхід.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини