Пам’яті Джима Фута

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 квітня 2024 р – CSX із сумом повідомляє про те, що Джим Фут, який обіймав посаду нашого президента та генерального директора з грудня 2017 року до вересня 2022 року, помер. Вплив Джима на CSX і залізничну галузь загалом був значним, охоплюючи понад чотири десятиліття відданої роботи.

«Керівництво Джима відіграло важливу роль у спрямуванні CSX через період трансформації в історії нашої компанії, просування CSX до нових висот, відзначених рекордними операційними та фінансовими показниками», — сказав Джо Хінрікс, нинішній президент і генеральний директор CSX. «Ми цінуємо внесок Джима в компанію та всю залізничну галузь. Команда ONE CSX сумує з приводу смерті Джима, і ми висловлюємо найглибші співчуття його родині, друзям і всім тим, чиє життя постраждало від його присутності».

До того, як стати генеральним директором, Джим обіймав посаду виконавчого віце-президента та головного операційного директора, де він відігравав ключову роль у координації відділів CSX та просуванні операційної моделі, започаткованої покійним Е. Хантером Гаррісоном, а також сприяв важливим досягненням у інноваційні технології та підвищення безпеки.

Подорож Джима в залізничну галузь почалася у віці 18 років, відображаючи його глибоко вкорінену пристрасть і досвід, які скеровували його через різні керівні посади в Soo Line Railroad, Chicago and North Western Railroad і Canadian National Railway.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини