Особисті нотатки Керолайн Еллісон слугуватимуть ключовим доказом проти колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда

Джерело: Adobe / Александр Поташев

У 14 серпня подання до Окружного суду США в Південному окрузі Нью-Йорка прокурори заявили про свій план представити списки справ і нотатки Керолайн Еллісон як докази, включно з запискою під назвою «Речі, від яких Сем божеволіє».

Правовий справа щодо колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда змінився, оскільки прокурори оприлюднили свій намір використати особисті листи Керолайн Еллісон, колишнього генерального директора Alameda Research, торгової фірми, афілійованої з FTX, як доказ у кримінальному процесі.

Прокурори висвітлили список під назвою «Речі, від яких Сем божеволіє», підсумовуючи дискусії між Семом Бенкманом-Фрідом і Еллісоном про бізнес-питання SBF, включаючи бізнес-турботи, збір коштів, торгове хеджування Alameda, негативне висвітлення в ЗМІ про хедж-фонд і зв’язки з FTX.

«Уряд має намір запропонувати як докази певні рукописні та надруковані нотатки, які Еллісон зберіг для відстеження діяльності змови», — йдеться в заяві.

«Наприклад, Еллісон робила нотатки на зустрічах зі своїми співучасниками, на яких вони обговорювали, серед іншого, фінансовий стан Alameda та її зобов’язання перед FTX».

На думку сторони обвинувачення, ці записки не вважаються недопустимими чутками. Вони стверджують, що колишній генеральний директор Alameda створила ці записи, щоб записати надану інформацію та керувати своєю роллю в змові.

Керолайн Еллісон визнала дефіцит коштів користувачів: таємний запис виявляє занепокоєння перед банкрутством FTX і Alameda

Серед доказів є таємний запис, зроблений співробітником Alameda компанії Ellison під час зустрічі всієї компанії 9 листопада 2022 року — лише за 48 годин до подання заяв про банкрутство FTX і Alameda.

За словами Еллісона, Аламеда придбав «значну суму грошей за допомогою відкритих позик і використав їх для різних інвестицій з обмеженою ліквідністю». Ситуація ускладнилася крахом криптовалюти в 2022 році, що спонукало до відкликання більшості цих позик.

Еллісон заявив: «Щоб усунути ці відкликання позик, нам довелося отримати значні кошти на FTX, що призвело до дефіциту коштів користувачів на платформі», як було сказано під час зустрічі».

Документи також показують, що Еллісон обговорював це питання з SBF, співзасновником і технічним директором біржі Нішадом Сінгхом і її директором з інженерних питань Гарі Вангом.

Під час зустрічі співробітник Alameda запитав Еллісона про інших, хто знав про дефіцит коштів користувачів FTX.

Еллісон відповів: «Так, я маю на увазі, я думаю, я говорив про це, наприклад, із Семом, Нішадом і Гері».

Гарі Ванспівзасновник FTX, і Нішад Сінгхтехнічний директор біржі, визнали провину у справах про шахрайство та допомагають прокурорам.

Інший співробітник запитав Еллісона про вибір використовувати депозити користувачів FTX.

Повідомлена відповідь Еллісона була: «Гм… Мабуть, Сем».

Прокуратура вимагала допуску доказів щодо передбачуваної діяльності Бенкмана-Фріда.

Ці дії включають нібито фальсифіковані звіти для неназваного банку, підкуп китайських чиновників щодо заморожених рахунків Alameda, маніпуляції з токеном FTX (FTT) на біржі та вибіркове встановлення пріоритетів платежів кредиторам.

Адвокати Банкмана-Фріда відповів подавши клопотання 14 серпня. Вони прагнуть виключити докази, отримані після 1 липня.

Захист стверджує, що прокуратура не надала своєчасно конкретну інформацію, включаючи вміст ноутбука Вана та зашифровані чати Telegram з Еллісоном.

Захист стверджує, що ці затримки завадили їхній підготовці до суду.

Бенкмен-Фрід очікує суду в Бруклінському центрі ув’язнення, запланованого на жовтень.

Суд скасував його заставу через звинувачення що він витік частини щоденникових записів Еллісона в The New York Times.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини