Ось чому новий стейблкойн Cardano може змінити правила гри

Джерело: Adobe / iQoncept

Вініт Бхуванагірікеруючий директор Fintech ЕМУРГОкомерційне відділення та засновник компанії Кардано, заявив, що майбутній стейблкойн USDA покращить сектор DeFi блокчейн-платформи. Під час нещодавньої дискусії Бхуванагірі заглибився в переваги стейблкоїнів і регулювання централізованих бірж. Він також торкнувся поточного стану та перспектив розвитку галузі. Крім того, Bhuvanagiri надав користувачам обміну кілька простих кроків, щоб захистити свої кошти.

Міністерство сільського господарства США, перший Cardano, що підтримується доларами США стейблкойнзапланований на початок 2023 року. пер публікація в блозі, очікується, що вона принесе цінність Cardano Web3 екосистема децентралізованих додатків, і це буде перша з EMURGOАнзенс‘ набір фінтех продуктів.

На відміну від Ethereumу Cardano немає стейблкойна, сказав Бхуванагірі Cryptonews.com. Проблема в тому, що Cardano має децентралізоване фінансування, яке зростає (DeFi) екосистеми, і спільнота повинна мати можливість «розвантажити свій ризик».

Тому, сказав Бхуванагірі,

«Представлення стейблкойна в Cardano стане справді гарним фактором процвітання для екосистеми Cardano DeFi. Крім того, є спосіб структурування нативних активів на Cardano, який робить його дійсно хорошим для глобальних платежів або аналога грошових переказів».

За словами Бхуванагірі, ключовими факторами, які відрізняють USDA від інших стейблкойнів, є їх розміщення в блокчейні Cardano та значно нижчі комісії порівняно з іншими блокчейн-мережами, такими як Ethereum. Він заявив:

«Крім того, це також буде схоже на деякі метадані, які ми маємо можливість вбудувати в ці токени».

Відповідно до поточного плану компанії, Cardano розпочне свої зусилля з токенізації доларів США з наміром пізніше розширити токенізацію «будь-якого типу реальних активів». Технологія, розроблена для Міністерства сільського господарства США, розроблена для роботи в поєднанні з надійними фінансовими установами для оцифрування та токенізації активів, якими потім можна вільно торгувати в екосистемі DeFi. Якщо користувач бажає викупити свої токени, він може повернути їх до EMURGO, яка вивільнить базовий актив і забезпечить фізичну доставку, якщо це необхідно.

Окрім токенізації фіатних валют, команда планує зробити те ж саме з дорогоцінними металами, а також «новими та майбутніми активами, які ще не повністю врегульовані», — сказав Бхуванагірі. Ще один швидкозростаючий ринок, на який варто звернути увагу, – це вуглецеві кредити, які мають відстежуваність, притаманну блокчейн може надати додаткові переваги та дати можливість людям обмінювати та торгувати вуглецевими кредитами на відміну від централізованого обміни.

Були зроблені помилки

Протягом багатьох років ринок стейблкойнів стикався з неабиякою часткою суперечок і проблем, і Бхуванагірі стверджує, що багато емітентів «робили помилки». За останні кілька місяців у криптовалюті ми спостерігали багато випадків поганої бухгалтерії та поганого обліку активів, додав він.

«Якщо ви тримаєте токен, який має представляти щось, що є у фізичному світі, ви повинні переконатися, що цей актив фізичного світу завжди прив’язаний до токена», — сказав Бхуванагірі.

Щоб уникнути цих помилок, компанія EMURGO почала співпрацювати з регульованим банківським партнером Сполучені Штати який «фактично тримав би долари», стверджував він. Крім того, щомісячні атестації фінансової установи та аудиторів будуть показувати, що резерви для стейблкойна повністю забезпечені на 100%.

Таким чином, інвестор у стейблкоїн повинен знати, що, поки він тримає монети, він може будь-коли обміняти їх усі один за одним на долари – і що ці долари насправді існують.

Де ми зараз?

Бхуванагірі наголосив на значенні регулювання у світі криптовалют, але застеріг від надмірного регулювання. Коли його запитали про поточний стан регулювання стейблкойнів, він заявив, що існує «відносно хороший баланс», але визнав, що відповідь «трохи нюансована».

За Бхуванагірі,

«Те, де ми зараз знаходимося, залежить від того, у якій юрисдикції ви перебуваєте. У Сполучених Штатах, […] на даний момент часу це трохи ліворуч, тому що якщо у вас є певний рівень ліцензування або ви співпрацюєте з кимось, [does]ви можете випустити стейблкойн».

Однак зміни будуть. Коли Закон Ламміса-Джіллібранда про відповідальні фінансові інновації буде введено, кількість тих, хто зможе стати емітентами стейблкойнів, буде обмежена.

Бхуванагірі заявив, що крім стейблкоїнів, регулювання також буде необхідним для бірж криптовалют. Однак регулювання не потрібне, якщо користувачі тримають і повністю контролюють свої монети, за словами Бхуванагірі. Він вважає, що регулювання або ліцензування необхідні для захисту клієнтів та їхніх коштів, коли вони повинні довірити свої особисті ключі іншим.

Що ми спостерігаємо зараз, особливо після розвалу в FTX багато учасників переходять на DeFi, відмовляючись від централізованих бірж. Тим не менш, малоймовірно, що ці біржі втратять своє місце, тому що, хоча DeFi дозволяє перемикатися між криптоактивами, все ще існують труднощі, коли справа доходить до взаємодії з реальним світом, сказав Бхуванагірі та додав:

«Тож цей міст між реальним світом і криптосвітом є місцем, де існує потреба в централізації. […] Але зараз є значний поштовх щодо переходу на шлях DeFi, що, на мою думку, насправді сприятливо для криптопростору, оскільки веде до більших інновацій».

Що стосується регулювання DeFi, керуючий директор заявив, що якщо платформу можна зупинити або регулювати, то це не справжня платформа DeFi – вона має елемент централізації. У цьому випадку цей елемент необхідно оцінити як потенційний вектор атаки, який може призвести до втрати коштів клієнта.

Куди ми йдемо?

На думку експерта, у стейблкоїнів світле майбутнє. Він заявив, що

«Я думаю, що стейблкоїни продовжуватимуть зростати, тому що це один із найвідоміших випадків використання в крипто-екосистемі».

Наприклад, хоча грошові перекази здебільшого все ще здійснюються через традиційні банківські механізми, стейблкойни є дуже простим способом перевернути поточний бізнес грошових переказів.

Крім того, емітенти стейблкойнів працюють над отриманням значної прибутковості, враховуючи високий рівень інфляції та зниження процентних ставок за казначейськими облігаціями США. Це був би механізм стимулювання, щоб залучити більше людей на ринок стейблкойнів, оскільки вони отримували б набагато більший прибуток, ніж просто вносячи кошти на свій ощадний рахунок у фінансовій установі.

«Отже, емітенти стейблкойнів [are] шукаємо способи розподілити цей інтерес між кінцевими учасниками», — сказав Бхуванагірі.

Тим часом, оскільки цифрові валюти центрального банку (CBDC) зростання, вони здебільшого стануть доповненням до стейблкойнів, вважає Бхуванагірі. Хоча ці державні цифрові валюти навряд чи коли-небудь матимуть повний набір функцій, які існують у стейблкойнах.

Він пояснив, що

«Я вважаю, що уряди ніколи не випустять валюту, яку вони не зможуть повернути з ринку».

Що стосується EMURGO, то в цьому році основна увага приділяється спрощенню процесу здійснення невеликих покупок за допомогою криптовалюти. За словами Бхуванагірі, компанія має намір до кінця року інтегрувати свою регульовану платформу, що з’єднує крипто- та некриптосвіти, з Yoroi, платформою гаманців, яка може похвалитися приблизно мільйоном користувачів.

Мета полягає в тому, щоб дозволити користувачам, які обирають цю опцію, «швидко та легко перемістити свою криптовалюту зі свого анонімного облікового запису на свій регульований обліковий запис, а потім мати можливість позичити гроші під цю опцію, щоб погасити передплачену кредитну картку, яка автоматично існує в межах сам гаманець».

Так, наприклад, люди зможуть купити собі каву ADA перемістивши монети на свій регульований рахунок, а потім використовуючи картку для оплати, після чого вони можуть перевести свої кошти назад в анонімний гаманець.

Як захистити свої кошти?

Після року, коли відбувся серйозний спад на ринку та банкрутство багатьох компаній, не останньою з яких є біржа FTX, Бхуванагірі висловив думку, що люди деякий час будуть обережні. Навіть якщо на даний момент буде прийнято законодавство щодо захисту прав споживачів, все одно буде деяке затишшя та коливання, поки люди знову почуватимуться комфортними.

Однією з головних речей тут є забезпечення безпеки активів користувачів, а ті, хто вирішив використовувати централізовані біржі, можуть вжити певних заходів, щоб захистити свої кошти. Бхуванагірі радить бути гранично обережними при виборі біржі для зберігання своїх активів. Проблема тут полягає в тому, що фізичній особі потрібно провести ретельну перевірку юридичної структури біржі, її регулювання та місця зберігання активів. Для багатьох користувачів це може бути складним завданням.

Таким чином, деякі основні кроки, які може зробити новий користувач, це зазирнути в минуле платформи та запитати:

  • Його коли-небудь раніше зламували?
  • Чи вони коли-небудь втрачали кошти клієнтів?
  • Якщо так, які кроки вони вжили, щоб відшкодувати своїм клієнтам?

Це забезпечить принаймні певний рівень безпеки для вимірювання надійності обміну чи ні, але пройти весь цей процес непросте завдання, зазначив Бхуванагірі.

____

Вивчайте більше:
Генеральний директор Cardano Хоскінсон стверджує, що гроші венчурного капіталу хлинуть в екосистему до 2024 року
Ось що Хоскінсон із Cardano сказав конгресменам

Головний спеціаліст із відповідності вимогам Bitwise прогнозує, що законодавство про стейблкойни з’явиться цього року – чи буде це вигідно криптоіндустрії?
Чи збираються криптовалюти заблокувати в банківській системі США, оскільки регулятори намагаються запобігти зараженню?

Підкомітет цифрових активів у США
Дивлячись на невикористаний потенціал DeFi

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини