Організатори схеми криптошахрайства зіткнулися з судовим позовом CFTC у Флориді, Луїзіані та Арканзасі

Джерело зображення: SomYuZu

The Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) подав до суду проти чотирьох осіб та їх організації, Fundszза причетність до шахрайської схеми, пов’язаної з торгівлею криптовалютами та дорогоцінними металами.

Рене Ларальде з Мельбурна, Флорида, Хуан Пабло Валькарсе із Західного Мельбурна, Флорида, Брайан Ерлі з Нового Орлеана, штат Луїзіана, і Аліша Енн Кінгрі з Франкліна, штат Арканзас, разом із некорпоративною компанією Fundsz перебувають під слідством за участь в оманливих інвестиційних проханнях.

Відповідно до Скарга CFTC поданої до Окружного суду США для Середнього округу Флориди, відповідачі обманювали інвесторів, обіцяючи неймовірні прибутки на основі нібито «запатентованого алгоритму».

«CFTC продовжує викорінювати осіб, які обманюють клієнтів на ринках криптовалюти та дорогоцінних металів», — сказав директор відділу правоохоронних органів агентства. Ян МакГінлісказав.

Регуляторний орган заявив, що Fundsz залучав клієнтів заставою стабільних 3% щотижневого прибутку через торгівлю криптовалютою та дорогоцінними металами.

Вони рекламували Fundsz як високоприбуткове підприємство, стверджуючи, що інвестиція в розмірі 2500 доларів може перетворитися на 1 мільйон доларів лише за 48 місяців.

Крім того, вони хибно пов’язували Fundsz з благодійними ініціативами, щоб отримати вигоду від привабливості внеску в гідні справи.

Крім того, регуляторний орган стверджує, що відповідачі заманили понад 14 000 осіб шляхом фабрикації щотижневих звітів.

CFTC також заявив, що Fundsz не торгував коштами клієнтів і повідомляв клієнтам про вигадані щотижневі доходи.

Раніше цього місяця суддя Венді Бергер з окружного суду США видала законний обмежувальний наказ, заморозивши активи обвинувачених і призначивши тимчасового керуючого.

Попереднє слухання щодо накладення заборони призначено на 23 серпня.

«У своєму триваючому судовому процесі CFTC вимагає відшкодування ошуканим інвесторам, стягнення незаконно отриманої вигоди, цивільні грошові штрафи, постійну заборону на торгівлю та реєстрацію, а також постійну заборону на подальші порушення Закону про товарні біржі (CEA)», — йдеться в повідомленні. читає.

CFTC і SEC запускають Crypto Crackdown

Нещодавній судовий позов проти Fundsz стався, коли CFTC і SEC, два з найбільших фінансових регуляторів у США, почали агресивні репресії на криптоіндустрію після безпрецедентного краху криптобіржі. FTX.

На початку цього року CFTC оголосив що воно подає до суду Binance і засновник Чанпен “CZ” Чжао щодо звинувачень у тому, що криптобіржа свідомо пропонувала незареєстровані криптопродукти в США, порушуючи закон.

Так само ще в червні в SEC подала до суду на Binance та її генерального директора за «відверте ігнорування федеральних законів про цінні папери», оприлюднивши 13 звинувачень проти платформи, включно з роботою незареєстрованої біржі.

Комісія також вжила примусових заходів проти криптобірж Kraken і Bittrexа також платформа криптокредитування Nexo цього року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини