OOCL повідомляє про «надійну» продуктивність H1, оскільки попит гойдається

Фото: OOCL

Згідно з материнською компанією OOCL Orient Overseas (International) (OOIL), контейнерний ринок «дуже далекий від того, щоб опинитися на території катастрофи».

Дочірня компанія Cosco опублікувала, як вона назвала, «значний» чистий прибуток у розмірі 1,13 мільярда доларів США за півріччя, що можна порівняти з прибутком у 5,7 мільярда доларів США за аналогічний період минулого року.

OOIL повідомила, що судна, які обслуговує її контейнерний підрозділ, наразі «заповнені» на головних торгових лініях, хоча вони були «обережні» щодо перспектив, «враховуючи виклики та невизначеність, яких багато».

Оборот групи за перші шість місяців склав 4,5 мільярда доларів, з яких 386 000 доларів припало на послуги з логістики та управління ланцюгом поставок.

Незважаючи на падіння доходу на 60%, баланси OOCL збереглися добре, порівняно з деякими аналогами, зменшившись лише на 1% у річному обчисленні до 3,6 млн. теу за середнім курсом 1154 доларів США за теу проти 2874 доларів США за перший рік. шість місяців 2022 року.

Внутрішня Азія та Австралазія залишаються найбільшим торговим регіоном OOCL, на який припадає 44% видобутку, 1,6 млн. тей, за ними йдуть транстихоокеанський регіон з 26%, 930 969 теу, Азіатсько-Європейський 21% і 811 654 теу, а також трансатлантичний регіон, що представляє 7% при 256 681 teu.

Трансатлантичний, можливо, найменший обсяг торгівлі OOCL, але він був єдиним, що показав зростання, збільшившись на 20% порівняно з роком раніше, оскільки перевізник оновив свої послуги на маршруті, щоб збільшити частку ринку на тому, що він вважав прибутковим ринком.

«Довге стабільне зниження фрахтових ставок, яке почалося приблизно в середині минулого року, тривало протягом першої половини 2023 року», — заявили в OOIL, додавши, що загальне падіння фрахтових ставок було «вражаючим». Але в ньому сказано, що показники загалом були на рівні до пандемії, «а в деяких випадках і вище».

Справді, конкуренти OOCL повідомили про те ж саме, хоча деякі кажуть, що їхні операційні витрати за цей час зросли приблизно на 20-30%.

Cosco Group є четвертою за величиною контейнерною компанією з флотом із 466 суден загальною номінальною місткістю 2,95 млн. теу. Він також має величезний портфель замовлень із 55 суден на 910 000 teu, включаючи кілька надвеликих контейнеровозів місткістю 24 000 teu, які плаватимуть під маркою OOCL.

У першій половині цього року OOCL прийняла два судна місткістю 24 188 теу OOCL Іспанія і OOCL Пірейз більш ніж 24 000 TEU кораблів, які очікуються протягом наступних 12 місяців.

Однак OOIL визнала, що існують ризики, пов’язані із закачуванням приблизно 2,4 млн. теу новобудовного тоннажу протягом наступних шести-дев’яти місяців. Більше того, було зазначено, що існують «беззаперечні ризики», пов’язані з впливом вищих процентних ставок на споживчі витрати.

Тим не менш, було сказано, що є ознаки того, що попит покращується і що «судноплавні компанії поводяться раціонально в умовах коливань попиту», додавши: «Звичайно, ринок дуже далекий від того, щоб опинитися на території катастрофи».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини