Очікування щодо волатильності біткойна залишаються низькими, незважаючи на гарячі цифри інфляції в США – що це означає для ціни BTC

Дасті Біткойн. Джерело: Adobe

Після вівторка Дані про індекс споживчих цін США (CPI)., який підтвердив очікуваний стрибок цінового тиску за місяць і виявив менше, ніж очікувалося, зниження рівня інфляції в річному обчисленні, індекс волатильності біткойнів Deribit (BTC DVol) здивував деяких аналітиків, залишившись загалом незмінним. Відсутність руху в BTC DVol, який востаннє становив 48 у середу проти 50 у понеділок і залишається ненадовго вищим за рекордно низькі значення, відповідає настрою після CPI, який спостерігається в Bitcoin ринку.

Bitcoin, останній раз перейшов з рук в руки близько 22 800 доларів США, у вівторок зріс приблизно на 1000 доларів США, або на 4,5% від рівня ІСЦ до США, і зріс приблизно на 4,7% за тиждень. Це незважаючи на дані CPI за вівторок сильніші, ніж очікувалося, дані про роздрібні продажі в США у середу, що разом підвищило дохідність 2-річних облігацій США приблизно на 10 базисних пунктів цього тижня, а індекс долара США (DXY) зріс приблизно на 0,5%.

Зрушення на ринках облігацій і валюти США відображають ринки, які посилюють свої ставки на посилення Федеральної резервної системи США. За даними Fed Watch Tool CME, ймовірність того, що ФРС підвищить процентні ставки щонайменше на 75 базисних пунктів (принаймні до цільового діапазону 5,25-5,50%), зараз становить понад 50%, як це передбачено 30-денними ф’ючерсами на фонди ФРС. дані про ціни. Це більше ніж уявна ймовірність лише близько 6,0% цього разу минулого місяця.

Дивовижна стійкість біткойна

Враховуючи зміни на ринках облігацій і валют, багато аналітиків шоковані Біткоїни стійкість. Вищі врожаї зазвичай впливають Bitcoin оскільки 1) біткойн є безприбутковим активом, тому так звані «альтернативні витрати» на його утримання зростають із зростанням короткострокових процентних ставок у США та 2) вищою прибутковістю американських облігацій, активу, який вважається безризиковим, зменшує стимул тримати активи, які вважаються ризикованими, наприклад Bitcoinяку багато хто вважає новою спекулятивною фінансовою технологією.

Тим часом, коли більш високі короткострокові доходи обумовлені очікуванням більш жорсткої політики ФРС, це також можна інтерпретувати як вищі ризики слабкішого зростання США/рецесії, оскільки вищі процентні ставки тиснуть на економічну активність. Зазвичай можна припустити, що слабші очікування зростання зашкодять чутливим до ризику активам, таким як акції та криптовалюта.

але Bitcoin тим не менш, все ще тримає левову частку ралі 2023 року. Криптовалюта все ще торгується приблизно на 38% цього року проти 47%, коли на початку лютого її максимуми становили близько 24 000 доларів. І, як уже зазначалося, ринки опціонів не вказують на бурхливі води попереду. Навпаки, BTC DVol друкувався на поточному або нижчому рівнях лише 11 разів за історію біткойна, що свідчить про те, що інвестори готові до майбутнього періоду історичного спокою цін.

Що це означає для ціни BTC

Якщо ринки опціонів правильні, біткойн, швидше за все, залишатиметься обмеженим у діапазоні в найближчі тижні та місяці. Аналіз основних рівнів підтримки та опору показує, що біткойн може залишатися в діапазоні від 20 000 до 25 000 доларів. Рівень у 20 000 доларів США важливий через його психологічне значення та наявність 200-денної ковзної середньої та реалізованої ціни трохи нижче нього. Тим часом рівень у 25 000 доларів є важливим рівнем підтримки, який перетворився на опір з 2022 року.

Щоб біткойн залишався обмеженим у діапазоні в найближчі місяці, це має сенс з огляду на макро-, мережеві та мережеві основи. З одного боку, стверджувати про продовження лютого січневого підйому та сплеск до нових історичних максимумів у короткостроковій перспективі нереалістично в контексті ФРС, яка має намір ще принаймні кілька разів підвищувати процентні ставки, щоб приборкати США. ціновий тиск.

З іншого боку, різні показники продовжують сигналізувати про невблаганне зростання мережі біткойн – хеш-потужність майнінгу та nадреси гаманців на нульовому балансі обидва нещодавно досягли історичних максимумів. Тим часом різні індикатори в ланцюжку також сигналізують про те, що ведмежий ринок 2022 року, здається, закінчився. Подібно до того, як зростання до історичних максимумів виглядає малоймовірним, прорив нижче мінімумів 2022 року також виглядає малоймовірним.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини