Обережно, Ethereum Bulls – ці 3 ключові показники в ланцюжку свідчать про те, що зростання ціни ETH може бути важко підтримувати

Логотип Ethereum: Джерело: Adobe

Ефір (ETH), криптовалюта, яка підтримує смарт-контракт Ethereum blockchain, чудово розпочав 2023 рік, розвиваючись у тандемі з ширшим ринком криптовалют. На поточних рівнях, близьких до $1650, Ефір майже на 40% вище за рік.

Хоча було б нерозумно виключати таку можливість Ефір продовжує рости напередодні майбутнього шанхайського хардфорку блокчейну Ethereum у березні, оновлення, яке має (нарешті) звільнити зняття ETH, можливо, занадто рано говорити, що новий бичачий ринок уже тут і повернення до рекорду максимуми в 4800 доларів наприкінці цього року неминучі.

Це тому, що три ключові метрики в ланцюжку, які зазвичай підвищуються під час агресивного бичачого ринку, залишаються дуже низькими. Поки вони не повернуться вище, бикам було б добре стримати свій оптимізм.

Показник 1 – Щоденні транзакції все ще обмежені

Кількість транзакцій, що відбуваються щодня в мережі Ethereum, залишається нижчою, ніж у цей час минулого року. Згідно з даними, наданими криптоаналітичною компанією The Block, 7-денне ковзне середнє (DMA) щоденних транзакцій востаннє перевищувало 1 мільйон, що все ще значно нижче рекордного рівня, досягнутого в 2021 році в 1,65 мільйона. Зростання транзакцій може бути провідним індикатором для підвищення ціни ETH, якщо/коли це відбудеться.

Показник 2 – активні адреси згасають

Кількість щоденних активних адрес (тобто адрес, які взаємодіють з блокчейном Ethereum) також залишається нижчою за минулорічний рівень. За даними The Block, останній раз 7DMA активних адрес становив близько 400 000, що все ще значно нижче свого рекордного рівня в 750 000 у 2021 році. Стрибки кількості активних адрес, наприклад, наприкінці 2017/початку 2018 року та в 2021 році, як правило, збігаються з підвищення ціни ETH. Таким чином, як і у випадку з вищезгаданим, сплеск активних адрес може бути провідним індикатором ралі Ether.

Показник 3 – Зростання адреси залишається повільним

Згідно з даними The Block, кількість нових адрес, які щодня створюються в мережі Ethereum, залишається низькою та нижчою за минулорічний рівень. Востаннє 7DMA становив близько 67 000. Цього разу минулого року 7DMA становив близько 80 000. Швидкість створення нових адрес має тенденцію до стрімкого зростання разом зі зростанням ціни ETH, як це було в 2017/2018 і 2021 роках.

Якщо не відбудеться суттєвого покращення кожного з цих показників у ланцюжку, які разом виступають як проксі для попиту на блокчейн Ethereum, важко обґрунтувати повернення до рекордних значень 2021 року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини