NYK Line продає «дорогу» авіакомпанію Nippon Cargo Airlines компанії ANA

Фотографії: Dreamtime

NYK Line протистояла тенденції літаючих лайнерів, ставши першою судноплавною компанією, яка відмовилася від своєї дочірньої авіаційної вантажної компанії через занадто високу вартість.

Сьогодні вранці компанія оголосила про намір продати 100% акцій Nippon Cargo Airlines (NCA) конкуренту All Nippon Airways (ANA), але втрат робочих місць не буде, пообіцяла ANA.

NYK, капітал якої становить 10 мільярдів ієн (73 мільйони доларів), погодив меморандум про взаєморозуміння з ANA щодо завершення угоди 1 жовтня. NYK викупила всі акції в 2010 році «з метою стати комплексною логістичною компанією, що пропонує морський, наземний і повітряний транспорт».

Але в ньому сказано: «Однак постійне впровадження нових літаків для розширення системи експлуатації та технічного обслуговування, а також безперервне навчання персоналу, зайнятого в експлуатації та технічному обслуговуванні, вимагали значних витрат.

«У надзвичайно нестабільному бізнес-середовищі авіаперевезень NCA стикається з проблемами розширення масштабів свого бізнесу до рівня, який відповідає таким витратам».

Було додано, що ANA хоче «значно розширити свою міжнародну мережу вантажних повітряних перевезень» і висловила «велике бажання» додати NCA до свого портфоліо.

Про це повідомило джерело, близьке до японського ринку вантажних авіаперевезень Loadstar: «NCA чесно ніколи не заробляла грошей, а потім у неї був свій автопарк заснований у 2018 році. ANA допомогла йому з обслуговуванням.

«Сама по собі та на сьогоднішньому ринку вона б відмовилася – найкраще повернутися до ANA для планів розширення».

Після припинення парку літаків через проблеми з техобслуговуванням NCA передала Atlas Air п’ять 747-400F за угодою CMI, а також два 747-400F, які були орендовані AirBridgeCargo, але тепер експлуатуються ASL Airlines. NCA зберегла свої вісім 747-8F, але постраждала серія «надзвичайні збитки». Однак за останній фінансовий рік, до 31 березня 2022 року, він отримав чистий прибуток у розмірі 450 мільйонів доларів.

Неясно, що ANA буде робити з флотом NCA. «ANA більше зосереджена на 777F як на стратегії», — пояснило джерело. «Я не думаю, що ми будемо поспішати повертати -400Fs».

Але речник ANA підтвердив Loadstar що «ANA візьме на себе 15 літаків NCA», хоча додав, що додаткові деталі ще не вирішено. Прес-секретар також підтвердив, що втрат робочих місць не буде.

«Мета придбання NCA, яке очікує на схвалення відповідними органами, полягає в тому, щоб доповнити мережі одна одної, використовуючи здатність NCA працювати з великою пропускною здатністю на далеких маршрутах з вантажними літаками B747 і поєднуючи це з надійною мережею ANA в Азії, включаючи простір для пасажирських літаків. . Це дозволить ANA задовольнити більший попит на сполучення між Азією та Америкою, а також Європою».

Минулого місяця ANA оголосила, що одним із трьох напрямків її бізнес-стратегії до 2025 фінансового року є «максимізація прибутку в авіабізнесі шляхом оптимізації кількох брендів групи ANA та розширення вантажного бізнесу».

Він додав, що планує «максимізувати прибуток від вантажного бізнесу, використовуючи силу «комбінованого перевізника», який використовує як пасажирські, так і вантажні літаки».

«З огляду на зростання попиту між Азією та Північною Америкою та використання великих вантажних суден збільшити пропускну спроможність до 110% у 2025 фінансовому році порівняно з рівнем у 2019 фінансовому році».

У ANA працює сім 767F, один припаркований, а також два 777F на обліку. Джерело пояснило: «ANA повинна була поступово відмовитися від 767F, які курсують з Окінави як регіональний центр розподілу. Тепер він має 767Fs, 777Fs, а також 8Fs і потенційно -400Fs. Буде цікаво подивитися, як ANA керуватиме своїм флотом».

Джерело додало, що авіакомпанія, ймовірно, отримає дозвіл антимонопольного законодавства.

«NCA виникла в результаті партнерства між обома перевізниками, і я думаю, що вони не матимуть жодних антимонопольних проблем у Японії. Однак з точки зору конкуренції, це буде ще один Korean Air, який розробляється.

«Це буде щось на зразок монополії колишньої Японії, і я не впевнений, як відреагує Japan Air Lines. Він не так орієнтований на вантажі, але протягом останніх років працював з Kalitta та Western Global тощо щодо доступу до головної палуби».

Ця новина з’явилася в той момент, коли судноплавні лінії починають боротися з пропускною здатністю своїх авіакомпаній, і Maersk, як повідомляється, змінює маршрути, хоча повідомляє Loadstar що звіти були «спекулятивними».

Це також піднімає питання про потенційну втрату контрактів з Atlas Air, яка, незважаючи на те, що планує завершити поглинання Apollo в першому кварталі, здається, все ще «очікує остаточного схвалення від Міністерства транспорту США», як було сказано минулого місяця.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини