Новий документ свідчить про те, що шахрая з криптовалюти OneCoin Руя Ігнатова була «вбита» в Греції в 2018 році наркобароном – що відбувається?

Руя Ігнатова. Джерело: YouTube

Засновник сумнозвісної криптовалютної шахрайської компанії OneCoin, «CryptoQueen» Руя Ігнатова була вбита наркобароном під час перебування на борту яхти в Греції, згідно з новими даними звіт опублікували журналісти-розслідувачі.

Згідно з повідомленням, Ігнатова була вбита від імені сумно відомого наркобарона Христофороса «Такі» Аманатідіса, який хотів приховати свою причетність до OneCoin. Зазначається, що вбивство сталося в листопаді 2018 року.

Потім тіло Ігнатової нібито було викинуто в Іонічне море біля західного узбережжя Греції.

Чоловіка, який вчинив вбивство, у повідомленні вказано як Христо Христова. Пізніше його затримали в Нідерландах за непов’язаними звинуваченнями в контрабанді наркотиків, йдеться у звіті.

Звіт був опублікований у п’ятницю минулого тижня на веб-сайті болгарського Бюро журналістських розслідувань і даних BIRD.

У ньому стверджувалося, що інформацію розкрив громадянин Болгарії Георгі Георгієв Василєв, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Васильєв — шурин Аманатідіса.

У будинку загиблого поліцейського знайшли документи

Як повідомляє BIRD, документи зі звинуваченнями були знайдені в будинку Любомира Іванова, високопоставленого офіцера болгарської поліції, який був убитий минулого року. Повідомляється, що під час обшуку в його будинку слідчі знайшли записи розмов, які розкрили подробиці вбивства Ігнатової.

Наразі офіційні особи Болгарії не підтвердили автентичність документів або звіту BIRD.

BIRD поділився копіями документів. Джерело: BIRD.bg

Засновник OneCoin Руджа Ігнатова перебуває в розшуку Інтерполу з 2017 року. OneCoin вважається найбільшою криптошахрайською діяльністю, зібравши близько 4 мільярдів доларів, перш ніж Ігнатова зникла з грошима.

Місцезнаходження Ігнатової залишається невідомим після того, як вона сіла на літак із Софії (Болгарія) до Афін (Греція) у жовтні 2017 року.

ФБР пропонує винагороду до 100 тисяч доларів за інформацію, яка призведе до арешту Ігнатової.

Джерело: FBI.gov

Квартира виставлена ​​на продаж

Ще в січні цього року лондонський пентхаус, як вважають, належить Ружі Ігнатовій виставлений на продаж за £11 млн. Після того, як Ігнатова купила його, майно майже не було порожнім, за винятком короткого перебування в 2016 році.

За словами Джеймі Бартлетта, ведучого подкасту The Missing Cryptoqueen, перелік майна свідчить про те, що Ігнатова все ще жива.

«Найбільш розшукувана жінка в світі тепер офіційно зареєстрована як кінцевий бенефіціарний власник лондонського пентхауса. Це свідчить про те, що вона все ще жива, і десь там є документи, які містять життєво важливі підказки щодо її нещодавнього місцеперебування», – сказав тоді Бартлетт.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини