Новий базовий блокчейн Coinbase залучив 10 мільйонів доларів через день після запуску – ось останні дані

Джерело: AdobeStock / Ahmed

База, новий блокчейн рівня 2 Ethereum який був розроблений криптобіржею Coinbase, отримав надходження на суму трохи більше 10 мільйонів доларів у перший день після запуску.

Згідно з даними Dune Analytics, 10 мільйонів доларів були переведені в мережу протягом 24 годин у четвер, через день після запуску.

У четвер до Base приєдналося трохи більше 15 000 нових користувачів, і за день було на 40% менше транзакцій, ніж у середу.

Мережа, яка офіційно вийшов у середу цього тижня, запущений без власного рідного токена, але Coinbase заохочує інших створювати проекти та запускати власні токени на Base.

Початок торгівлі мемами

Серед іншого, популярні, але суперечливі монети-меми, такі як BALD, були запущені на Base, залучаючи велику кількість трейдерів, які прагнуть отримати прибуток від торгового божевілля на децентралізованій біржі (DEX).

BALD звинуватили в шахрайстві після того, як розробник токена раптово і без попередження вилучив майже всю ліквідність з пулів ліквідності DEX на початку цього місяця в тому, що було описано як перешкода.

100 робочих dApps

База повністю відкрита для громадськості, і, за словами Джессі Поллака, який керує Base від імені Coinbase, мережа вже має понад 100 робочих децентралізованих програм (dApps) працює на ньому.

Дані з Dune також показали, що більшість користувачів Base переказували в мережу від 500 до 1000 доларів США, причому найбільший кит наразі передав через міст криптовалюти на суму 17 мільйонів доларів.

Coinbase заохочує користувачів подолати їх ETH до нової мережі, обіцяючи натомість безкоштовні невзаємозамінні токени (NFT), щоб підвищити активність і залученість на Base.

Наразі дані в мережі показують, що понад 125 000 користувачів викарбували понад 30 мільйонів безкоштовних NFT на Base.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини