Нове рішення Cathay для обробки вантажів морем і повітрям заощадить час і кошти

© Філіп Краскофф

Експедитори в Азії загалом схвально відгукнулися про інтермодальне переміщення підрозділу Cargo та оператора терміналу Cathay Pacific щодо прийому вантажів у Дунгуані та відправлення їх морем до аеропорту Гонконгу для відправлення повітряним транспортом.

За їхніми словами, інтермодальні перевезення вантажів морем і повітрям між районом Великої затоки та Гонконгом призведуть до зниження витрат для вантажовідправників.

Логістичний парк аеропорту в Дунгуані дозволяє перевіряти, складати та приймати експортні вантажі перед завантаженням на кораблі, які потім розвантажуються в безпечній зоні аеропорту, звідки піддони та ULD можна відбуксирувати прямо до літака. Постійний заклад буде створено у 2025 році.

Cathay, яка є першою авіакомпанією та оператором, що зареєструвався, створила власний вантажний термінал Cathay Cargo Terminal Dongguan. Протягом найближчих місяців він розробить той самий маршрут для імпорту.

Експедитори в материковому Китаї та Гонконгу сказали, що це був «хороший крок».

«Якщо більше перевізників підуть у цьому напрямку, це може призвести до значного покращення ринку авіаперевезень у регіоні Великої затоки», — сказав один із шанхайських авіаекспедиторів. «Це принесе користь багатьом сторонам, включаючи вантажовідправників і постачальників логістики походження.

«Це більше схоже на ефективний комплексний сервіс… немає потреби витрачати час на перевезення вантажівками через кордон, роботу складу в Гонконгу, а також саму операцію. Отже, буде економія коштів, оскільки основні операції здійснюються в Дунгуані, а не в Гонконзі, а морські вантажні перевезення з материка набагато дешевші, ніж автомобільні».

Нік Ковердейл, засновник компанії Agreefreight із Гонконгу, сказав: «Це було б значною економією на наземних витратах вантажовідправників».

Але він також сказав, що розвиток подій може означати, що агентам доведеться приймати рішення про те, де створювати поставки.

«Гонконг значною мірою базується на заблокованих космічних угодах, за якими авіаагент створює ULD, часто на складах у морському порту Гонконгу, а потім доставляє в аеропорт.

«По-перше, агент хоче отримати максимальну кількість вантажу в одному місці, щоб забезпечити найкраще вирівнювання щільного та об’ємного вантажу. Але отримання в двох точках у дельті Перлової річки фрагментує ці можливості та скоротить прибутки. Отже, агент може бути змушений або отримати весь вантаж у Дунгуані, або на 100% підтримувати Гонконг. Якщо перше, це може означати загибель гандбольних операцій у Гонконзі, як ми бачили з океанськими вантажами CFS».

Він також поцікавився, яким буде місце для піддонів, які не вміщуються в контейнери.

Шанхайський експедитор додав: «Загалом, якщо операція виконується в розумні часові рамки, і експортери можуть заощадити кошти, це звучить як дуже продуктивне рішення для авіаперевезень у південному Китаї».

cathay pacific cargo

Сіссі Чан, виконавчий директор відділу комерційних питань адміністрації аеропорту Гонконгу, сказав, що цей крок «зміцнить» роль міста як міжнародного вантажного центру, а Том Оуен, директор відділу вантажних перевезень Cathay Pacific, зазначив, що це перший і єдиний об’єкт, що перевозить вантажі вгору. його вид.

«Ми хотіли б подякувати нашим друзям у Bolloré, Cargo Link, DHL Global Forwarding, Dimerco та Yusen Logistics, які допомогли реалізувати життєздатність і переваги цієї програми за допомогою випробувань з використанням реальних вантажних відправлень», — додав він.

Наразі ця схема відкрита для гонконгських експедиторів, які є «регульованими агентами».

«Логістичний парк HKIA пропонує нашим експедиторам і вантажовідправникам рентабельне та ефективне наскрізне рішення для переміщення вантажів до та з GBA», — додав пан Оуен. «Наші клієнти можуть отримати вигоду від конкурентоспроможних тарифів на сортування, палетування та термінальні збори. Цей проект — чудова можливість для подальшого розвитку важливого регіонального ринку».

Щоб дізнатися найновішу інформацію про тарифи на авіаперевезення, перегляньте цей ролик із The Loadstar Podcast Пейтона Бернетта, доктора медицини TAC Index

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини