Нова вантажна авіакомпанія для Південної Африки заповнить велику прогалину на ринку

Південно-Африканська Республіка має власну вантажну авіакомпанію із запуском Suid Cargo, яка базуватиметься в аеропорту О. Р. Тамбо, Йоганнесбург.

Анонсований цього тижня на конференції Air Cargo Africa в Йоганнесбурзі, перевізник уже має свій AOC і почне літати на орендованому Astral Aviation 727-200 у другому кварталі цього року.

Suid Cargo на 25% належить компанії Astral, яка не змогла придбати більшу частку через правила Південної Африки про іноземну власність. Решта 75% надходять від місцевих інвесторів.

Авіакомпанія планує в кінцевому підсумку запропонувати послуги з вантажним судном Embraer E190, який виробник поставить у 2025 році. Суїд сказав, що наступного року він також розгляне A320F або 737-800F. Він також буде зафрахтувати літаки Astral, які включають 747-400F, 767F і 757F.

Suid прагне стати фідерним перевізником для Африки, вирівнюючи свою мережу з Astral. Він почне регулярні операції лише наступного року, але планує маршрути приблизно до 20 пунктів призначення в південній, західній та східній Африці.

Він не лише обслуговуватиме Йоганнесбург, але також планує розвивати морські та повітряні послуги з Дурбану та Кейптауна та сподівається сприяти експорту з Південної Африки на додаток до транзитних перевезень по всій Африці.

«Південно-Африканська Республіка є визначним центром, але на ринку була прогалина», — сказав Санджив Гадхіа, генеральний директор Astral. «Ми розглядали можливість розширення в Південній Африці, тому ми шукали можливості для цього.

«Дурбан і Кейптаун є воротами в Південну Африку, тому товари можна доставляти та розповсюджувати повітрям до країн, які не мають виходу до моря.

Suid заявив, що він укладе довгострокові партнерські відносини з експедиторами, консолідаторами, інтеграторами, роздрібними торговцями електронною комерцією та судноплавними лініями, а також буде взаємодіяти з іншими перевізниками. Він також керуватиме внутрішньою мережею в Південній Африці.

Генеральним директором Suid призначений Томас Хонібол, фахівець з авіації, а комерційним директором — Кевін Мудлі.

Африці потрібно більше місткість вантажного судна, за словами пана Гадхії. Шерон Ваз, регіональний директор по Індії, Близькому Сходу та Африці брокерської компанії Chapman Freeborn, сказала, що може бути важко знайти потужності для вантажних перевезень на континенті.

«Ви бачите, що багато міжнародних перевізників або членів екіпажу не літають до деяких частин Африки, тому що це надто небезпечно, тому в ідеалі у вас є концепція вузла, де вони можуть літати в Йоганнесбург, а потім відправлятися звідти в інші частини Африки. .”

Тепер це стане можливим із Suid Cargo.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини