Нова армада ULCV принесе виклики для перевізників

OOCL Іспанія. Кредит OOCL

Час не може бути гіршим: враховуючи млявість споживчого попиту та стабільно високі запаси, океанські перевізники готуються прийняти армаду новозбудованих надвеликих контейнеровозів (ULCV) найближчими тижнями.

Через низький попит на основних торговельних смугах схід-захід, який, як очікується, триватиме до другої половини року, перевізники можуть бути змушені відкласти перші заходи деяких із цих ULCV перед тим, як поступово включити їх у мережі лінійного обслуговування пізніше цього року.

За даними Alphaliner, на азіатських верфях наближаються до завершення численні 24 000 ТЕУ ULCV, включаючи 24 000 ТЕУ ONE Innovation і 24 116 teu MSC Тесса, а також 24 188 teu OOCL Іспаніяякий було доставлено минулого тижня.

«З середини березня до початку квітня тільки MSC буде поступово вводити не менше чотирьох новобудов по 24 000 теу в мережу Азіатсько-Європа партнерства 2M», — сказав Альфалінер.

За даними консультанта, MSC планує прийняти поставку MSC Тесса 14 березня буде розгорнуто на петлі AE6/Lion 2M Азія-Північна Європа з Нінбо, а потім 24 346 teu MSC Ірина, який планується приєднатися до служби Asia-Med AE10/Jade з Циндао 21 березня.

28 березня в MSC Селестіно Мареска приєднається до AE6/Lion loop і 9 квіт МСК Рая розпочне своє перше плавання на петлі AE55/Griffin із Шанхаю.

Це означає, що титул найбільшого контейнеровоза, з точки зору місткості, кілька разів переходитиме з рук у руки, ненадовго повертаючись до MSC на 24 188 teu OOCL Іспанія перш ніж знову змінитися з прибуттям 24 346 teu МСК Ірина в середині-кінці березня.

Alphaliner каже, що заповнення цих нових гігантів «може бути важким завданням» для партнерів 2M Maersk і MSC, оскільки деякі перші рейси ризикують бути порожніми.

Консультант сказав, що 15 413 teu Маерський каньйонПерший рейс мав відбутися з Китаю 1 березня на петлі AE1/Shogun 2M. Але послуга була припинена протягом кількох тижнів у грудні, січні та лютому, і, за словами Alphaliner, «фактично призупинена», а перший рейс судна відкладено до середини травня.

Зазначається, що новобудова 15 264 teu MSC Софія також було заплановано для розгортання на петлі AE1/Shogun, але натомість 27 лютого він поступово перейде в новий окремий сервіс MSC Falcon Азія-Індія/Близький Схід.

Лише MSC цього року планує отримати 33 новобудови корабля, розміром від 13 000 до 24 000 теу.

«Імовірно, MSC намагатиметься спрямувати більшу частину зростання свого флоту на нові автономні петлі за межами 2M, оскільки перевізник готується до завершення VSA з Maersk наприкінці 2024 року», — сказав Альфалінер.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини